Reklama Lubliniec Info

Jak zdobyć książkę "Czas pokuty" Grzegorza Kopca?

Na naszą skrzynkę mailową spływają od Was pytania jak zdobyć książkę "Czas pokuty" autorstwa Grzegorza Kopca - mieszkańca Lublińca. Wydanie można nabyć w lublinieckich księgarniach lub otrzymać biorąc udział w naszym konkursie. Dodatkowo konkursowe książki zostaną podpisane przez autora z dedykacją!

Lublinieckie księgarnie, w których można kupić książkę "Czas pokuty":

- Bookbook, pl. M. Kopernika 1 (Mały Rynek), sprzedaż od 1 marca

- Bookszpan, ul. Oleska 20 (GH Jedenastka), sprzedaż od 1 marca

- Księgarenka, ul. Mickiewicza 7, sprzedaż od 5-6 marca

Premiera książki odbyła się 26 lutego 2019 r.

 

Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny nad książką. Z tej okazji mamy dla Was 5 egzemplarzy książki, z którymi chcemy się podzielić bezpłatnie. Dodatkowo książki zostaną podpisane przez autora Grzegorza Kopca wraz z dedykacją! 

Konkurs odbywać się będzie w portalu oraz na naszym profilu w serwisie Facebook. W pierwszej części - portalowej rozdamy 3 szt, natomiast za pośrednictwem Facebooka dwie książki. Udział można wziąć jednocześnie w części portalowej jak i facebookowej, ale nagrody się nie dublują, oznacza to, że w przypadku jeśli osoba zostanie wylosowana podwójnie, otrzyma tylko jedną książkę, a my będziemy losować nowego zwycięzcę. 


 Konkurs za pośrednictwem portalu - 3 książki:

Aby wziąć udział w tej puli nagród należy:
- skomentować dowolny news zamieszczony na naszych łamach
- wysłać zgłoszenie konkursowe na adres: redakcja@lubliniec.info, w treści podając moment dodania komentarza np. 2019-03-01 14:23:35 oraz dane do dedykacji w razie wygranej.


Konkurs za pośrednictwem serwisu Facebook - 2 książki:

- należy skomentować post promujący ten artykuł (bezpośredni link tutaj) z chęcią otrzymania książki oraz dedykacją w przypadku wygranej

 

Losowanie zwycięzców spełniających warunki konkursu odbędzie się w poniedziałek 11 marca 2019 r.

tagi:
2019-03-01 11:38:09 Lubliniec.Info

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Iwona Lampka 2019-03-05, 10:19:34

wygrana
tak więc czekam na rozstrzygnięcie konkursu

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x