Powraca Musical "Klementyna"

21 marca na scenie w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu powróci Musical "Klementyna" z 2017 roku, w którym biorą udział lublinieccy artyści. Spektakle odbędą się o godz. 10:00, 12:00 i 17:00.

W musicalu biorą udział młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu, dodatkowym atutem jest muzyka na żywo w wykonaniu profesjonalnego zespołu. Scenariusz i reżyseria to dzieło Agnieszki Raj-Kubat. Inspiracją do przedstawienia była współczesna rzeczywistość, której nieodłączną częścią stały się urządzenia takie jak smartfony, czy tablety.

Niewątpliwe walory artystyczne „Klementyny” oraz przesłanie, które na długo pozostaje w sercach odbiorców skłoniło nas do jej ponownego wystawienia. Choć początkowo spektakl tworzony był z myślą o młodzieży to teraz już wiemy, że jego treści trafiają do widzów w każdym wieku. Historia tytułowej Klementyny zrozumiała jest już dla 6 latka, na spektaklu nie nudzi się młodzież, a uważamy, że powinien go zobaczyć każdy dorosły…. Dlaczego? Przekonajcie się sami! Te wnioski nasunęły się po wielu rozmowach jakie przeprowadziliśmy po „Klementynie”… Polecamy. Warto.

Spektakl dla szkół odbędzie się 21 marca 2019 roku o godz. 10:00 i 12:00 oraz dla wszystkich chętnych 21.03.2019 o godz. 17:00.
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie MDK od godz. 15:00 lub przez internet (tutaj)
Rezerwacje zbiorowe: mdk@lubliniec.pl

Jeśli chcecie przekonać się jak młodzież przedstawi nam dzisiejszy świat w otoczeniu „świecących prostokątów” – serdecznie zapraszamy! Porcja dużej dawki muzyki oraz szczypta refleksji gwarantowana.

Zobaczcie archiwalną galerię ze spektaklu z 2017 roku.

tagi:
2019-03-06 11:47:50

Galeria: Musical Klementyna

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x