Nietrzeźwa kierująca zatrzymana w Piasku

Kolejny raz policjanci z Komisariatu Policji w Woźnikach wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę, którym okazała się 35-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego. Amatorka jazdy na "podwójnym gazie" miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie, straciła prawo jazdy, a o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

W nocy z 3 na 4 marca 2019r. patrolujący rejon miejscowości Piasek policjanci z Woźnik zauważyli dziwnie zachowującego się kierującego samochodem osobowym marki Opel, który na widok radiowozu zatrzymał się na wjeździe do okolicznej posesji i włączył w swoim pojeździe światła awaryjne. Mundurowi natychmiast podjęli kontrolę pojazdu kierowanego przez mieszkankę powiatu tarnogórskiego. Badanie alkomatem wykazało u niej prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kobieta swoim nieodpowiedzialnym postępowaniem stworzyła realne zagrożenie dla bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a sprawa trafi w najbliższym czasie do sądu.

Czyn taki zagrożony jest karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

tagi:
2019-03-07 10:15:48 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x