Reklama Lubliniec Info

Otwarcie Zielonej Pracowni w SP nr 2

"Zielona pracownia" w Szkole Podstawowej nr 2 jest efektem realizowanego projektu " Ekomania-dziś i jutro", który trwa od 7 lipca 2018r. do marca 2019r. Jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Urząd Gminy Lubliniec.

Głównym założeniem projektu była poprawa warunków nauczania i uatrakcyjnienie przedmiotów przyrodniczych oraz możliwość prowadzenia zajęć metodą badawczą, eksperymentalną i problemową w oparciu o nową pracownię ekologiczno-biochemiczną. 5 marca nastąpiło oficjalne otwarcie pracowni, podczas którego uczniowie prezentowali różne działania znamienitym gościom. Na otwarcie przybyła Pani Wiceburmistrz Anna Jonczyk-Drzymała, dyrektorzy lublinieckich szkół podstawowych- Pani Bożena Wręczycka, Pani Anna Janik, Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Lublińcu-Marzena Grzyb oraz Prezydium Rady Rodziców SP 2.

tagi: Lubliniec, edukacja, Szkoła Podstawowa nr 2
2019-03-10 16:03:42 Szkoła Podstawowa nr 2 - Partner Lubliniec.Info

Galeria: OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W SP2

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x