TEST COOPERA

Drodzy lublinieccy biegacze, Mafia Team zaprasza serdecznie na Stadion Miejski przy ul. 74 GPP, w dniu 30 marca 2019 r. Organizujemy dla Was Test Coopera.

Czym jest ten test? Jest to próba wytrzymałości polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegiem. Zadaniem uczestnika jest przebiegnięcie jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.
Biuro zawodów na stadionie czynne w dniu imprezy od 9:00 do 13:00. Start pierwszej serii godz. 9:30, ostatniej o godz. 13:30.
Zapisy do biegu bezpośrednio przed startem. Nie będzie zapisów internetowych. Nie będzie również pobierana opłata startowa. Bieg jest za darmo. Limit startujących 150 osób.
W przypadku osób które w dniu zawodów nie ukończyły 18 lat wymagane jest posiadanie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w imprezie. W teście mogą wziąć udział osoby które ukończyły 13 lat.

Zapraszamy serdecznie i powiadomcie też znajomych o naszej imprezie. Do zobaczenie na bieżni.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mailowym mailo13@wp.pl

tagi: Sport, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-03-15 08:13:23 K.K.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x