Powiatowy Konkurs Przyrodniczy - XXII edycja

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy - XXII edycja

19.03.2019 20:48
ZSOT - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

13 marca 2019r. w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych odbyła się XXII edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego, który adresowany był do uczniów trzecich klas gimnazjalnych oraz ósmych klas szkół podstawowych.

Do rywalizacji o miano najlepszego przyrodnika przystąpiło 24 uczniów gimnazjalistów i ósmoklasistów z 12 szkół powiatu lublinieckiego, dobrodzieńskiego i tarnogórskiego.

Pierwsze miejsce zajął Kacper Dłubała z Zespołu Szkół im. Edyty Stein w Lublińcu, drugie miejsce zdobyła Weronika Wołowczyk z Zespołu Szkół w Kochanowicach, trzecie miejsce zajął także uczeń Zespołu Szkół im. Edyty Stein w Lublińcu - Bartosz Stryczak. Zaraz za podium uplasował się Paweł Puzoń ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublińcu, natomiast wyróżnienie powędrowało do Alicji Kazik ze Szkoły Podstawowej w Koszęcinie.

Gratulujemy laureatom konkursu, dziękujemy pozostałym uczestnikom za udział. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu.

Organizacja konkursu była możliwa dzięki hojności sponsorów i przyjaciół szkoły. Nagrody główne zostały ufundowane przez: Gminę Kochanowice, Gminę Herby oraz Nadleśnictwo Lubliniec. Nagrody książkowe ufundował Urząd Miasta Lubliniec oraz Gmina Ciasna. Uroczystość wręczenia nagród XXII edycji Powiatowego Konkursu Przyrodniczego uświetnili swoją obecnością honorowi patroni: Wójt Gminy Herby Iwona Burek, Andrzej Domagała Sekretarz Gminy Kochanowice oraz Burmistrz Miasta Lubliniec Edward Maniura.

Organizatorkami konkursu były zauczycielki ZSOT: Beata Kąpielska, Małgorzata Klimczyk, Anna Siwiaszczyk

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu