Spotkanie podróżnicze - maraton w każdym kraju!

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Walczewskim i Sławomirem Smolińskim w Karczmie Koszwice już w najbliższy poniedziałek 25 marca od godziny 18:00. Michał i Sławek to zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza, którzy postanowili i tworzą projekt o nazwie  201races.com. Ich celem jest ukończenie biegu maratońskiego w każdym kraju na świecie.

201 maratonów w 201 krajach świata?

Ludzie robią różne rzeczy. Czasem łatwe, czasem trudne. Bywa, że robią je z potrzeby chwili, innym razem potrzebują zaś wielu lat, by podjąć się jakiegoś zadania.

Pomysł przebiegnięcia maratonów we wszystkich krajach świata kiełkował w nas od kilku lat, choć bardzo długo nie mieliśmy świadomości, że coś w nas rośnie… Wyszukiwaliśmy ciekawe biegi maratońskie z całego świata i wyruszaliśmy w kolejne wyprawy. Był maraton na Antarktydzie, był na Spitzbergenie. Odwiedziliśmy Iran by wystartować w pierwszym maratonie zorganizowanym w historii tego kraju. Naszymi łupami padały Pekin, Mauritius, Dubaj, Tajlandia… a nawet najbardziej odległe miejsce na Pacyfiku – Wyspa Wielkanocna, Rapa Nui, Upito Kura, Pępęk Świata.

Michał i Sławek

tagi:
2019-03-20 13:02:14

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x