Musical Klementyna w wykonaniu lublinieckiej młodzieży FOTO

Wczoraj (21.03) w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu lubliniecka młodzież zaprezentowała spektakl muzyczny "Klementyna". Musical wystawiany był tego dnia aż trzykrotnie, a w godzinach porannych oglądali go uczniowie nie tylko z Lublińca, ale również  z Dobrodzienia czy Koszęcina. 

W spektaklu muzycznym zobaczyliśmy tancerzy z formacji tanecznych oraz break dance i street dance, usłyszeliśmy niepowtarzalne wykonania wokalistów, którym towarzyszył profesjonalny zespół muzyczny z muzyką na żywo. Dopełnieniem spektaklu był udział młodzieżowej sekcji teatralnej.

Inspiracją do przedstawienia była współczesna rzeczywistość, której nieodłączną częścią stały się urządzenia takie jak smartfony, czy tablet.

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Raj-Kubat. Musical wystawiany był już w maju 2017 roku. W tym roku ponownie zobaczyliśmy musical na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu z nową obsadą. 

zdjęcia: Mateusz Zawadka

tagi: Kultura, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-03-22 08:10:07 Lubliniec.Info, foto: mzawadka.pl

Galeria: Musical Klementyna 2019

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x