Budowa drogi S11 - NOWE MAPY i wariant zielony

Konsultacje w sprawie budowy drogi S11 trwają. Biuro Projektowe Complex Projekt zaktualizował nowe mapy z przebiegiem S11. Oprócz wariantów czerwonego i niebieskiego pojawił się nowy - zielony. Zamieszczamy grafiki propozycji przebiegu drogi. Dodatkowo przygotowaliśmy je z uwzględnieniem róży wiatrów.

tagi: Lubliniec
2019-03-27 10:39:01 źródło: gddkia.gov.pl

Galeria: Budowa drogi S11 - NOWE MAPY i wariant zielony

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
San Christobal 2019-03-29, 10:52:49

Tylko niebieski - Lubliniec to też Wymyślacz i okolice
Przedmówcom troszkę pomyliły sie pojęcia. Droga ekspresowa jest ciągła/bezkolizyjna, da się na nią wjechać tylko w węzłach, a węzły w kazdym z wariantów bedą dosyć blisko siebie. Drogę ekspresową możemy puścić przez wieś i czekac na magiczny rozwoj i miejsca pracy, ale bez węzła nic to nie da, tylko spaliny i hałas. Wymyślacz to Lubliniec, miejsce do spokojnej zabudowy z wieloma działkami budowlanymi. Burmistrz Lublińca opowiedział się jednoznacznie za wariantem niebieskim, wiec nie wiem skąd komentarze jak wyżej. Obstawiam że to ludzie ktorzy wchodzą na lubliniecki.info z "zagranicy nie-Lublinieckiej" ;)

  Zgłoś komentarz

Kierowca 2019-03-28, 13:41:31

DK46
Nikt nie mówi o DK46, gdzie wg projektu ma być zmieniona jej nitka, na bardziej północną. To z kolei może przyczynić się do likwidacji McD, bo nie będzie ani drogi 11 ani 46, a dla samego Lublińca nie opłaca się trzymać.

  Zgłoś komentarz

Roman 2019-03-27, 13:04:59

S11
Przy wariancie niebieskim, jesli powstanie jakas inwestycja na skrzyzowaniu drog S11 i 906 np. stacja benzynowa, pieniadze z podatkow poplyna do gminy Pawonkow. Podobnie moze byc w przypadku drogi krajowej w kierunku Opola. Z czysto finansowego punktu widzenia wariant czerwony wydaje sie byc korzystniejszy. Bliskosc miasta rowniez moze mniec wplyw na podejmowane decycje przez potencialnych inwestorow. Moze to przyniesc wymierne korzysci dla miasta, a co za tym idzie dla jego mieszkancow. Osobiscie popieralbym wariant czerwony. Za brak polskich znakow przepraszam - wzgledy terytorialne.

  Zgłoś komentarz

Nikt ważny. 2019-03-27, 11:43:22

Czerwony najkorzystniejszy
No i spoko. Czerwony najkorzystniejszy dla Lublińca pod każdym względem. Nie rozumiem nad czym to jeszcze się zastanawiać ?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x