W którym banku dostaniemy najtańszy kredyt na 10 tys. zł?

W którym banku dostaniemy najtańszy kredyt na 10 tys. zł?

03.04.2019 10:29
Czytanie treści strony dostępne

Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki? Jeśli interesuje Cię wyłącznie kredyt bankowy sprawdź, w której instytucji masz szansę uzyskać wsparcie finansowe na atrakcyjnych warunkach. Porównaj oferty, aby zaoszczędzić co najmniej kilkaset złotych.

Kredyty gotówkowe cieszą się wśród Polaków dużym zainteresowaniem. Taka forma wsparcia pozwala na zrealizowanie wielu wydatków – także tych opiewających na wysokie kwoty. Korzysta z tego wiele osób, nierzadko składając wnioski o kredyt na 10 tys. zł.

Tanie kredyty na 10 tys. zł – porównanie
Poniżej prezentujemy zestawienie tanich kredytów gotówkowych na kwotę 10 tys. zł z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy. Kalkulacje powstały w oparciu o kalkulator dostępny na https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kalkulator-gotowkowy/.

  • inBank – miesięczna rata: 241,74 zł, całkowita kwota do spłaty: 11 603,52 zł, RRSO: 7,75%
  • Nest Bank – miesięczna rata: 246,11 zł, całkowita kwota do spłaty: 11 813,28 zł, RRSO: 8,75%
  • Santander Consumer Bank – miesięczna rata: 247,87 zł, całkowita kwota do spłaty: 11 897,76 zł, RRSO: 9,16%
  • Citi Handlowy – miesięczna rata: 255,94 zł, całkowita kwota do spłaty: 12 285,12 zł, RRSO: 11,00%.

Dla porównania – w najdroższym banku (Plus Bank) miesięczna rata wyniesie aż 311,06 zł, a całkowita kwota do spłaty – 14 930,88 zł. Różnica to aż ponad 3000 zł przez cały okres kredytowania.

Jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy?
Masz już wiadomość, że wybór przypadkowej oferty kredytowej może Cię wiele kosztować. Dlatego porównaj dostępne propozycje, zanim złożysz wniosek. Pomoże Ci w tym kalkulator internetowy – o jego działaniu dowiesz się ze strony https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/.
Analizując poszczególne oferty, weź pod uwagę takie czynniki jak np.:

  • RRSO – rzeczywista stopa oprocentowania informuje nie tylko o odsetkach, ale i pozostałych opłatach: prowizji, ubezpieczeniu itp.,
  • okres spłaty – im dłuższy, tym niższej raty możesz się spodziewać,
  • wymaganych formalności – niekiedy wystarczy tylko oświadczenie o dochodach, a innym razem zaświadczenie o wysokości wynagrodzenia od pracodawcy,
  • czas oczekiwania na pieniądze – to ważne, jeśli zależy Ci na szybkim zastrzyku gotówki.
  • Sprawdź także dodatkowe wymagania, np. związane z koniecznością założenia konta osobistego, rachunku oszczędnościowego, lokaty lub skorzystania z innych produktów bankowych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu