Zatrzymany sprawca kradzieży

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w dniu 31.03.2019r. z terenu jednej z posesji w Lublińcu dokonał kradzieży motoroweru. Zatrzymanie miało miejsce na terenie aglomeracji śląskiej niespełna dobę po zdarzeniu. Policjanci odzyskali również skradziony pojazd.

W dniu 31.03.2019 r. do lublinieckiej komendy zgłosiła się 26-letnia kobieta, która powiadomiła o kradzieży należącego do niej motoroweru. Zgłaszająca nie potrafiła dokładnie określić daty tego zdarzenia. Mundurowi udali się na miejsce kradzieży, gdzie wykonali niezbędne czynności. W tym czasie udało się również pozyskać dodatkowe informacje, które pozwoliły na szybkie zatrzymanie sprawcy, którym okazał się 24-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

tagi: Policja, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-04-05 11:20:37 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x