Strajk nauczycieli szkół i przedszkoli - jedna placówka nie strajkuje

Strajk nauczycieli szkół i przedszkoli - jedna placówka nie strajkuje

08.04.2019 7:23
Czytanie treści strony dostępne

Rozpoczął się ogólnopolski strajk nauczycieli. Utrudnienia w realizacji programu dydaktycznego dotyczy praktycznie każdej publicznej placówki oświatowej w Lublińcu. Opiekę nad dziećmi sprawują dyrektorzy oraz nauczyciele, którzy nie biorą udziału w strajku. Jedyną placówką, która nie przystąpiła do strajku jest Miejskie Przedszkole nr 1 przy ul. Słonecznej.

Komentarze

za strajkiem ale nie w takiej formie 2019-04-10, 11:32:53
Zgłoś
do Nina B
podobno starosta zapłaci nauczycielom szkół średnich. trochę nie halo
Amsterdamski_Rower 2019-04-09, 18:54:10
Zgłoś
Wszyscy zebrani
"Bycie nauczycielem to misja, powołanie, które powinno być godnie wynagrodzone" Taka misja jak ratowanie Tomasza Mackiewicza hajs zebrali a jego nie uratowali - tak jest z waszym nauczaniem.
lubliniczanka 2019-04-09, 18:03:37
Zgłoś
Przeglądając stronę internetową pewnej szkoły w Lublińcu zauważyłam, że nauczyciele byli na wyjeździe za granicą. To te same osoby co na lubliniec nasze miasto, które strajkują. Jak podróżują to chyba kasę mają, albo strajkują aby nadrobić to co wydali. Szkoda mi dzieci z SP 2. Może to już czas zamknięcia tej szkoły.
Nina Bylewska 2019-04-09, 13:18:59
Zgłoś
INFO STRAJK!
Informuje tłuków niedouczonych i niedoinformowanych non stop obrażających nauczycieli na prawo i lewo bez podstawy że strajk jest LEGALNY a nauczyciele NIE MAJĄ ZAPŁACONE za dni strajkowe!!!! Przestańcie już siać PiSowską propagandę a zajmijcie się swoją robotą bo tam też leżycie...!!!!
RODZIC 2019-04-09, 12:54:03
Zgłoś
Strajkują i jeszcze zapłacone! WSTYD!
NIE NAUCZYCIEL 2019-04-09, 06:57:20
Zgłoś
popieram
Jeśli ktoś zazdrości nauczycielom i uważa że się mają tak dobrze to zapraszam... ukończ odpowiednie studia i zostań jednym z nich!!! A wasze rozwięzłe, uzależnione od telefonów, i innych mediów dzieci zacznijcie wychowywać w domu. Bycie nauczycielem to misja, powołanie, które powinno być godnie wynagrodzone.
Rodzic ucznia i uczennicy 2019-04-09, 00:42:42
Zgłoś
Strajk to nie odwalenie swych godzin inteligenci! Nie na tym polega strajk!
Strajk to nie odsiedzenie na tyłku z bułeczką i kawką swych godzin pracy, bo chyba tak inteligentni osobnicy zwący się nauczycielami powinni wiedzieć. Wiedzieć, na czym polega strajk. Strajk to siedzenie na tyłkach całe 24 godziny, a nie odwalenie swego jak na co dzień i zabranie swych wielkich tyłków do domu, by tam wciskać na osiedlu kit, tłumacząc, że robią to dla dobra naszych dzieci. Większość z tych niby strajkujących robi to codziennie, tylko siedząc w sali przy biurku, czytając bądź nie, każąc (mówiąc uczniom) samodzielnie się uczyć. Gdzie tu jest strajk to tylko odbębnienie swych godzin i niewykonanie swej pracy. Tu chyba dyrekcja ma prawo zwolnić takich pracowników? A założę się, że jeszcze tym nierobom (bo tak nazywa się takie zachowanie) zapłacą.
mam swoje zdanie 2019-04-08, 18:15:08
Zgłoś
Bravo Nauczyciele !!!! Trzymam za Was kciuki- musicie walczyć o godną zapłatę za Waszą pracę.
Koniec strajku 2019-04-08, 16:33:54
Zgłoś
Dać im podwyżkę, ale....
do tego 40 godzin pracy w tygodniu (zegarowych, nie lekcyjnych) i 26 dni urlopu w roku. Niezdyscyplinowanych pozwalniać. Przedszkolankom podwyżki bez dwóch zdań się należą. I nie używać proszę haseł, że to dla dobra ucznia itp.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu