Reklama Lubliniec Info

Diler narkotyków zatrzymany w Lublińcu

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali 29-letniego dilera narkotyków. W jego mieszkaniu stróże prawa znaleźli prawie 200 tabletek ekstazy, amfetaminę, z której można było przygotować blisko 130 porcji dilerskich oraz marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania, udzielania i handlu narkotykami, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i poręczenie majątkowe.

To kolejne działania policjantów z wydziału kryminalnego, wymierzone w przestępczość narkotykową na terenie powiatu lublinieckiego, realizowane wspólnie z lubliniecka prokuraturą. W mieszkaniu zatrzymanego przez policjantów w Lublińcu 29-latka, stróże prawa znaleźli prawie 200 tabletek ekstazy, amfetaminę, z której można było przygotować blisko 130 porcji dilerskich oraz marihuanę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Lublińcu. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego. Grozi mu teraz za to do 10 lat więzienia.

tagi:
2019-04-11 10:22:17 KPP Lubliniec

Galeria: Diler narkotyków zatrzymany w Lublińcu

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
jednego mniej 2019-04-12, 00:16:34

kto to?
kolega tego co zmarł podczas kontroli?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x