Reklama Lubliniec Info

Zdrowe suplementy- czy to możliwe?

Bez wywołujących skutki uboczne substancji chemicznych. Bez niepotrzebnych wypełniaczy. Bez środków przeciwzbrylających i szkodliwego cukru. Pełne wartościowych właściwości zdrowotnych preparaty, które śmiało zaliczyć można do grupy wysoce wyselekcjonowanych, tzw. „etycznych” suplementów jak najbardziej istnieją i na przykładzie produktów znanej brytyjskiej marki Viridian postaramy się wyjaśnić, jak odróżnić je od tanich bubli farmaceutycznych.

Na etykiecie

Podstawowym krokiem zorientowanego i chcącego nie dać się wypuścić w przysłowiowe maliny konsumenta powinno być przyswojenie wiedzy na temat właściwego interpretowania ulotek nabywanych produktów. Niestety, często to klient jest sam sobie winny, bowiem nie doczytuje bądź zupełnie lekceważy informacje występujące na etykietach nabywanych suplementów, a tym samym kupuje kolokwialnie mówiąc - kota w worku. Zdrowe i warte swojej ceny wyroby, mające rzeczywiście przynieść szereg korzyści dla naszego organizmu, bazować powinny przede wszystkim na naturalnym składzie. Rozumie się przez to tworzenie suplementów bez korzystania z upraw pestycydów, wolnych od GMO, czy nie testowanych na zwierzętach. W przypadku wspomnianej przykładowo we wstępie marki Viridian jak najbardziej tak jest, a firma generalnie kieruje się motto bazującym na przekonaniu o nierozdzielności zdrowia planety i  zdrowia jednostki stanowiącej jej istotną część. Trzymając się swej dewizy, marka której suplementy są dystrybuowane chociażby za pośrednictwem sklepu internetowego witaminyswanson.pl, w swych procesach produkcyjnych bazuje na wykorzystaniu wyłącznie aktywnych substancji, jakie pozbawione są kolorantów, zbędnych dodatków chemicznego pochodzenia, czy „uzupełniaczy”. Nie chodzi w tym przypadku o zrobienie reklamy wymienionej marce, ale o uświadomienie czytelników, na czym polega solidny suplement, a najlepszym tego potwierdzeniem jest w kontekście produktów Viridian certyfikat Soil Association pokazujący, że etyczne wyroby tej firmy nie mają dwutlenku tytanu, czy stearynianu magnezu.

Szczególnie polecane

Dobrej klasy suplementy diety jak najbardziej są polecane rozmaitym grupom konsumentów, w tym między innymi osobom chcącym bezpiecznie i naturalnie, ale szybciej niż na klasycznej diecie, zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto, wyroby naturalnego pochodzenia zaliczane do omawianych specyfików idealnie sprawdzają się u kobiet w ciąży, a mamy tu na myśli wyselekcjonowane produkty takie jak kwas foliowy, jod, żelazo. Suplementy przydadzą się też u cierpiących na niedobory witaminy D3 oraz u kobiet po menopauzie bądź w trakcie. Te lepszej klasy są niezbędne w diecie redukcyjnej, a także u walczących z trądzikiem lub zaburzeniami mikroflory jelitowej oraz problemami gastrycznymi.

tagi:
2019-04-18 07:43:24

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x