Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

23.04.2019 11:37
Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Dwa razy do roku, sprzed posesji w Lublińcu odbierane są odpady wielkogabarytowe. W tym tygodniu odbędą się kolejne wywozy. Zobaczcie harmonogram na wiosnę 2019. 

REJON I - 25.04.2019 (czwartek)
3 Maja, Azaliowa, Baczyńskiego, Cebulskiego, Ks. Cebuli, Chabrowa, Chopina, Cichociemnych, Ks. Dzierżonia, Fiołkowa, Gajowa, Górnicza, Grzybowa, Hadyny, Hlonda, Kamińskiego, Karłowicza, Kilara, Kisielewskiego Kołłątaja, Krucza, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lisowicka, Makowa, Miłosza, Młyńska, Moniuszki, Opolska, Orzeszkowej, Partyzantów, Pasieczna, Północna, Prusa, Rolnicza, Rumiankowa, Skłodowskiej, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Staffa, Storczykowa, Szafera, Szarych Szeregów, Szymanowskiego, Szymborskiej, Świerkowa, Św. Anny, Tuwima, Uchodźców, Ks. Urbaczki, Urocza, Wieniawskiego, Wilniewczyca, Wrodarczyka, Wymyślacz, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zachodnia, Zagłówek, Zjednoczenia

REJON II - 30.05.2019 (czwartek)
Armii Krajowej, Biała Cegielnia, Biała Kolonia, Dolna, Droniowicka, Droniowiczki, Drozdów, Gołębia, Goplany, Gruntowa, Gwarka, Jaskółcza, Karolinki, Karpego, Krzyżowskiej, Leśna, Łowiecka, Marzanny, Miodowa, Myśliwska, Okólna, Piaskowa, Południowa, Rusałki, Sadowa, Skowronków, Słowicza, Stara Kolonia, Stawowa, Syreny, Szczygłów, Szeroka, Świtezianki, Wierzbowa, Wschodnia, Żabia, Żurawia, Żytnia

REJON III - 25.04.2019 (czwartek)
Cieszkowskiego , Fredry, Jagusia, Jedności, Kochanowskiego, Konopnickiej, Lipska Góra, Łąkowa, Oleska, Parcelacyjna, PCK, Ptaka, Reja,  Reymonta, Rolna, Slowackiego, Ks. Szramka, Wawrzyńca Hajdy, Wiejska, Zaciszna, Żeromskiego

REJON IV - 29.03.2019 (czwartek)
Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Chłopska, Cisowa, Czarnoleska, Częstochowska, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jaronia, Jaśminowa, Jaworowa,  Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochcicka, Kopce, Liberki, Lipowa, Malinowa, Ks. Misia, Modrzewiowa, Niegolewskich, Podmiejska, Pogodna, Polna, Powstańców Śl., Przemysłowa, Pusta, Robotnicza, Rzeźniczka, Słoneczna, Strzelecka, Ks. Szymały, Topolowa, Torowa, Wiśniowa,  Wrzosowa, Zwycięstwa, Żyzna

REJON V - 30.05.2019 (czwartek)
11 Listopada, 74 GPP,  Pl. Cichy, Cyrana, Damrota, Dworcowa, Głowackiego, Grunwaldzka, Jania Góra, Kandory, Kilińskiego, Kokotek, Pl. Kopernika,  Korfantego, Kościuszki, Krótka, Krupówka, Ligonia, Lompy, Majdanek. Pl. Mańki, Miarki, Mickiewicza, Niedurnego, Pl. Niepodległości, Nowa, Ogrodowa, Osiedle Leśnica, Osiedle Posmyk, Oświęcimska, Paderewskiego, Park Leśny, Piłsudskiego, Plebiscytowa, Pokoju, Poprzeczna,   Pusta Kuźnica, Ks. Rogowskiego, Sądowa, Pl. Sienkiewicza, Sobieskiego, Sokoła, Stalmacha, Staszica, Strażacka, Stein, Szaforza, Szkolna, Św. Mikołaja Tylna, Tysiąclecia, Wąska, Wilimowskiego, Wojska Polskiego, ZHP, Żwirki i Wigury

REJON VI NIERUCHOMOŚCI WIELORODZINNE - 27.06.2019 (czwartek)
Grunwaldzka 3,3A, 5, 11, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29A,30 
Kisielewskiego 50
Kokotek 42
Krupówka 5
Ligonia 14 
Oleska 26
Sobieskiego 14
Sokoła 7, 21, 28
Stalmacha 12, 18, 20, 23 41
Wyszyńskiego 3,  47 
Witosa 42

REJON VII NIERUCHOMOŚCI WIELORODZINNE - 27.06.2019 (czwartek)
Damrota 1, 13
Dębowa 3, 5, 6
Kilińskiego 20
Kochcicka 16
Lompy 2, 3, 6
Mańki 1
Miarki 15
Mickiewicza 14, 18, 19, 37
Oświęcimska 19, 28
Paderewskiego 15, 35
Piłsudskiego 6, 21, 23
Powstańców Śl. 2, 50
Przemysłowa 1
Rolnicza 6
Skłodowskiej  1
Słoneczna 2A, 12A, 12B
Stein 6, 8, 11, 13
Tylna 2, 4, 10
Wąska 2
Zachodnia 12

REJON VIII NIERUCHOMOŚCI WIELORODZINNE - 27.06.2019 (czwartek)
3 Maja 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 13, 15, 15A, 15B, 18, 
Cebulskiego 4, 6, 8, 10
Kochcicka 14
Lisowicka 10, 12, 14, 16, 18
Wyszyńskiego 11, 13, 17
Szymanowskiego 4, 6, 12, 14, 16
Św. Anny 21B, 31, 33, 35, 43, 45
Wieniawskiego 4, 4A, 4B, 6, 6A, 8, 8 A
11 Listopada 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 12, 14, 16, 26, 28, 35
74 GPP 2, 3   ;   Cyrana 10
Częstochowska 2, 4, 6
Mickiewicza 9, 11,  16, 26, 38
Wojska Polskiego 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9, 10
Dworcowa 5
Grunwaldzka 19, 19A, 25, 27, 27 A
Klilińskiego 1
Klonowa 6, 46
Kościuszki   6, 8
Pl. Mańki  3
Niegolewskich  1A, 1B, 3
Pl. Niepodległości 2
Ogrodowa 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 13, 13A, 15, 17, 19
Oświęcimska 14, 15, 16, 20, 29
Paderewskiego 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20
Piłsudskiego 13
Plebiscytowa 32, 45
Powstańców Śl. 46, 46A, 48, 48A, 52, 73, 75, 83, 83A, 83B
Robotnicza 1
Sobieskiego  27, 29, 30, 30A, 32, 32A, 34, 34A, 36, 36A, 38, 40 
Stalmacha 28B
Tysiąclecia 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8
ZHP 1A, 2, 3, 4
Żwirki i Wigury 5, 36
Wilniewczyca 2A, 2B

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu