2 maja placówki ZUS otwarte

2 maja placówki ZUS otwarte

29.04.2019 13:43
Czytanie treści strony dostępne

Klienci, którzy planują załatwić sprawy urzędowe w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w czwartek, 2 maja br., na pewno się nie zawiodą. W tym dniu będą mogli odwiedzić placówkę ZUS. Oddziały ZUS pracują jak zwykle, a sale obsługi będą otwarte dla klientów w godz. 8.00-15.00.

- Pracownicy w salach obsługi klienta w śląskich oddziałach ZUS oraz wszystkich inspektoratach i biurach terenowych będą pracować tak jak w każdy czwartek, do godziny 15.00. Kto nie ma możliwości skorzystania z wizyty w placówce, może kontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Telefonicznej dyżurującymi pod numerem 22 560 16 00. Będą oni dostępni dla klientów ZUS od 7.00 do 18.00 - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Przypominamy, że informacje o stanie swojego konta ZUS można uzyskać bez ograniczeń czasowych korzystając z Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Poza godzinami pracy ZUS dokumenty można złożyć w urzędomatach, potocznie zwanych zusomatami, które znajdują się przy placówkach ZUS. Urzędomaty są dostępne 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.
Wykaz urzędomatów jest dostępny na stronie www.zus.pl.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu