Dzień otwartych drzwi w MCK

W dniu 9 maja 2019 r. roku kadra Młodzieżowego Centrum Kariery Pracy w Lublińcu, zorganizowała w swojej siedzibie Dzień Otwartych Drzwi. Podczas trwania imprezy zainteresowani mieli okazję zapoznać się z ofertą programową naszej jednostki OHP w zakresie świadczonych usług z poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

W ramach Dnia Otwartego doradca zawodowy przeprowadził zajęcia dla poszukujących pracy z tematyki przygotowania rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Natomiast pośrednik pracy zorganizował giełdę pracy, na którą zaproszono firmę PROMEDICA 24, oferującą pracę w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec i Anglii. Reprezentantka pracodawcy szczegółowo omówiła potencjalnym kandydatom zasady rekrutacji i zatrudnienia w Polsce i za granicą , udzielając przy tej okazji wyczerpujących informacji. Zaprezentowano także projekt „Od szkolenia do zatrudnienia” , kursy wyjazdowe w ramach tzw. „Ginących zawodów” oraz materiały promocyjne o działalności OHP. Zainteresowani mieli możliwość skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym jak stworzyć prawidłowo dokumenty aplikacyjne. Pośrednik pracy przedstawił bazę ofert pracy krajowych i zagranicznych.

Przedsięwzięcie Dnia Otwartych Drzwi na stałe wpisuje się w kalendarz pracy jednostki i służy promocji usług i działań z doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy szerokiej rzeszy osób zarówno w środowisku lokalnym jak i na terenie powiatu lublinieckiego.

tagi: Lubliniec
2019-05-10 10:51:52 MCK Lubliniec

Galeria: Dzień otwartych drzwi w MCK 2019

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x