Dzień otwartych drzwi w MCK

Dzień otwartych drzwi w MCK

10.05.2019 10:51
MCK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

W dniu 9 maja 2019 r. roku kadra Młodzieżowego Centrum Kariery Pracy w Lublińcu, zorganizowała w swojej siedzibie Dzień Otwartych Drzwi. Podczas trwania imprezy zainteresowani mieli okazję zapoznać się z ofertą programową naszej jednostki OHP w zakresie świadczonych usług z poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

W ramach Dnia Otwartego doradca zawodowy przeprowadził zajęcia dla poszukujących pracy z tematyki przygotowania rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Natomiast pośrednik pracy zorganizował giełdę pracy, na którą zaproszono firmę PROMEDICA 24, oferującą pracę w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec i Anglii. Reprezentantka pracodawcy szczegółowo omówiła potencjalnym kandydatom zasady rekrutacji i zatrudnienia w Polsce i za granicą , udzielając przy tej okazji wyczerpujących informacji. Zaprezentowano także projekt „Od szkolenia do zatrudnienia” , kursy wyjazdowe w ramach tzw. „Ginących zawodów” oraz materiały promocyjne o działalności OHP. Zainteresowani mieli możliwość skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym jak stworzyć prawidłowo dokumenty aplikacyjne. Pośrednik pracy przedstawił bazę ofert pracy krajowych i zagranicznych.

Przedsięwzięcie Dnia Otwartych Drzwi na stałe wpisuje się w kalendarz pracy jednostki i służy promocji usług i działań z doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy szerokiej rzeszy osób zarówno w środowisku lokalnym jak i na terenie powiatu lublinieckiego.

Galeria: Dzień otwartych drzwi w MCK 2019

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu