Nadchodzi Święto Młodej Sztuki!

Nadchodzi Święto Młodej Sztuki!

14.05.2019 12:30
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Miejski Dom Kultury w Lublińcu pełen jest młodych artystów. Od września pod czujnym okiem instruktorów, dzieci i młodzież rozwijają swoje talenty na zajęciach plastycznych, kreatywnych, praktykując malarstwo emocjonalne i tworząc ceramiczne cuda. Czas zobaczyć ich prace. 22 maja 2019 roku odbędzie się wernisaż ich prac pod hasłem „Święto Młodej Sztuki”.

„Święto Młodej Sztuki” jest cyklicznym wydarzeniem w MDK, które jest podsumowaniem twórczych działań młodych artystów, skupionych wokół sekcji plastycznych, kreatywnych, rękodzielniczych. W poprzedniej edycji prace nawiązywały do hasła „Lubię to!”. A jak będzie w tym roku?
Motywem przewodnim tegorocznego „Święta Młodej Sztuki” jest dom. Jak wyobrażają go sobie mali artyści? Z czym im się kojarzy? Jak go czują? Będziemy mogli się o tym przekonać już 22 maja 2019.
Na wernisaż zaprasza Burmistrz Miasta Lublińca – Edward Maniura, dyrektor MDK – Agata Woźniak-Rybka i prowadzący sekcje artystyczne – Marzena Zając i Czesława Włuka. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Wspierajmy młodych artystów swoją obecnością!

Gdzie? Hol Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu
Kiedy? 22 maja 2019
O której? O 17.00

Wstęp wolny!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu