Policyjne małżeństwo w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego

Policyjne małżeństwo w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego

16.05.2019 9:52
KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Dowiodło tego policyjne małżeństwo – na co dzień funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, którzy w czasie wolnym zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 44-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego następne pięć miesięcy spędzi w więzieniu.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w poniedziałek, na Placu Kopernika w Lublińcu. Będący po służbie policjanci robili akurat zakupy, gdy zauważyli ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyznę. 44-latek poszukiwany był w związku z koniecznością odbycia kary więzienia, jaką orzekł wobec niego sąd. Stróże prawa zatrzymali go i o wszystkim powiadomili dyżurnego lublinieckiej komendy. Po chwili na miejsce przyjechał policyjny patrol, który przejął poszukiwanego i przewiózł do komendy. Ostatecznie 44-latek trafił do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu