Policyjne małżeństwo w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Dowiodło tego policyjne małżeństwo – na co dzień funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, którzy w czasie wolnym zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 44-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego następne pięć miesięcy spędzi w więzieniu.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w poniedziałek, na Placu Kopernika w Lublińcu. Będący po służbie policjanci robili akurat zakupy, gdy zauważyli ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyznę. 44-latek poszukiwany był w związku z koniecznością odbycia kary więzienia, jaką orzekł wobec niego sąd. Stróże prawa zatrzymali go i o wszystkim powiadomili dyżurnego lublinieckiej komendy. Po chwili na miejsce przyjechał policyjny patrol, który przejął poszukiwanego i przewiózł do komendy. Ostatecznie 44-latek trafił do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę.

tagi: Policja, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-05-16 09:52:20 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x