Podstawy autoprezentacji i wystąpień publicznych

31 maja w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się BEZPŁATNE szkolenie z podstaw autoprezentacji i wystąpień publicznych. Dla kogo? Dla tych, którzy boją się wystąpień nawet przy niewielkiej grupie odbiorców, dla tych, co chcą się lepiej komunikować. :)

Każdy uczestnik tego spotkania, wyjdzie z konkretnymi odpowiedziami na nastepujące pytania:

jak robić dobre "pierwsze wrażenie"?
jak zapanować nad stresem podczas wystąpień publicznych, czy mówienia do innych?
jak zapanować nad mową ciała i budować swój autorytet na scenie?
jak mówić ciekawie o sobie i przekonywac innych?
Szkolenie poprowadzi Łukasz Fiuczyński - mówca, trener wystąpień publicznych. Wystąpieniami publicznymi zajmuje się od wielu lat, najpierw jako muzyk a od 2015 roku również jako trener i mówca. W 2018 roku jako mówca dotarł do finału mistrzostw Polski w wystąpieniach publicznych organizacji Toastmasters International. Jako prelegent występuje na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych przemawiając do grup liczących do kilkuset osób.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy - pod numerem telefonu 34 351 06 88 (w godz.15.00-21.00) lub osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem.

tagi: Lubliniec
2019-05-17 09:30:42 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x