Szkolenie w Berlinie dla uczniów ZSOT

7 dni spędzili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu na warsztatach medialnych zorganizowanych przez Dom Współpracy Polsko - Niemieckiej. Odbywały się one w Berlinie oraz Neuendorfie. Uczestniczyła w nich młodzież z Polski, Niemiec, Ukrainy, Rosji oraz z Kazachstanu.

 
W ciągu tych 8 dni dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat: nowoczesnych technik tworzenia prezentacji, tworzenia filmów w technice stop motion oraz możliwości wykorzystania mediów, by dotrzeć do publiczności - wyjaśniają uczestnicy: Jakub Dubiel, Tomasz Ogiołda, Patryk Piekarski, Michał Wieczorek.
 
Oczywiście zajęcia nie polegały tylko na wykładach, było również wiele innych atrakcji np. gra miejska po Berlinie, podczas której młodzież podziwiała największe atrakcje miasta. Odbywały się wieczory kulturowe, w których każdy obywatel innego państwa miał w ciekawy sposób przedstawić swoją ojczyznę.
Poznaliśmy wiele osób oraz znaleźliśmy wspólny język, mimo różnic kulturowych - dodają uczniowie. - Mamy nadzieję, że nasza szkoła w przyszłości również dostanie propozycje wzięcia udziału w podobnych projektach

Koordynatorka projektu: Aleksandra Bawor
tagi:
2019-05-19 20:25:03 ZSOT - Partner Lubliniec Info

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x