Zderzenie dwóch pojazdów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lublińcu przy więzieniu karnym. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranna została 47-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło 15 maja około godziny 17.00 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Żwirki i Wigury w Lublińcu. Z pierwszych ustaleń wynika, że 19-letni kierujący pojazdem marki Suzuki na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z naprzeciwka Chevroletowi i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznała pasażerka Chevroleta, która została przewieziona do szpitala w Lublińcu. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Mundurowi apelują o ostrożność na drodze, gdyż zmienne warunki atmosferyczne nie ułatwiają jazdy. Ryzyko wypadku w znaczący sposób zminimalizować może zdrowy rozsądek za kierownicą, jazda z dozwoloną prędkością oraz stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

tagi: Policja, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-05-20 13:03:26 KPP Lubliniec

Galeria: Wypadek 15 maja 2019

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Info 2019-05-22, 21:27:15

Poszkodowaną pasażerkę proszę o kontakt pod nr tel. 722 309 997 ,mam pewne informacje do przekazania.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x