Firmowe Andrzejki 2019 za pasem!

Firmowe Andrzejki 2019 za pasem!

06.11.2019 12:14
Czytanie treści strony dostępne

Zbliża się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez w roku, czyli Andrzejki! Mimo, że być może w Waszej firmie nie ma żadnego Andrzeja, to nikomu za bardzo nie powinno to przeszkadzać w świętowaniu tego dnia! Jest to również kolejna okazja, by zorganizować dla pracowników wieczorną imprezę tematyczną! Poznajcie nasze propozycje!

Andrzejki w PRL-u!
Za tymi czasami nikt nie tęskni, ale na imprezę w tym klimacie poszedłby każdy! W odpowiedni nastrój wprowadzą Was animatorzy przebrani m.in. za ZOMO sprawdzające listę gości czy babcię klozetową pilnującą toalety. Każdy z Was dostanie kartki na alkohol i jedzenie, a do tego sam towarzysz Gierek może uraczyć Was płomienną, budującą przemową! Wszystko to w rytmach polskich przebojów z tego okresu przeplatanych zakazanymi rytmami z kapitalistycznego zachodu.
Na Sali dekoracje rodem z Alternatyw 4, na stołach cerata i metalowe miski… Oczywiście jak na Andrzejki przystało, nie może obejść się bez tradycyjnych wróżb ze skórki jabłka lub fusów czy lania wosku przez ucho od klucza. Ilość gier, zabaw i wróżb zależy od Waszych indywidualnych potrzeb.

Mroczne Thriller Party!
Pamiętacie teledysk do piosenki Michaela Jacksona pt. „Thriller”? Ta impreza przeniesie Was prosto w świat zjaw, duchów i potworów rodem z tego legendarnego video! Podczas eventu na gości czekać będzie wiele atrakcji. Nauczą się m.in. przewodniego motywu tanecznego, wezmą udział w konkursie na najlepszą mumifikację kolegi lub koleżanki czy w wyścigu wiedźmowatych duetów!
Oprócz tego, tak jak w poprzedniej propozycji, obowiązkowo wszyscy wezmą udział w zabawach związanych z Andrzejkami. Wosk i tutaj poleje się gęsto!

Po drugiej stronie lustra…
A może by tak uciec na drugą stronę lustra, do Krainy Czarów Alicji? Wasza ciekawość i chęć odcięcia się od codziennych problemów jest na wyciągnięcie ręki dzięki tej właśnie imprezie tematycznej. Tego wieczoru spotkacie m.in. Szalonego Kapelusznika, Białego Królika, Królową Kier, Kota Dziwaka oraz oczywiście samą Alicję! Cała impreza odbędzie się odpowiednio udekorowanej Sali, w której poczujecie się naprawdę magicznie!
Czy wróżby w zaczarowanym świecie będą odbiegać od normy? A może wywróżą Wam coś niesamowitego? O tym jednak będziecie musieli przekonać się już sami!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu