Reklama Lubliniec Info

Gala Twoje Tak ma Znaczenie: Życie jest piękne, bo...

W poniedziałek 3-go czerwca odbyła się gala z krótką konferencją "Życie jest piękne, bo... ", która była podsumowaniem czterech edycji kampanii Twoje TAK ma ZNACZENIE. Wydarzenie było jednocześnie podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy, lekarzy, pielęgniarek, specjalistów różnych dziedzin, oraz sponsorów, bez których zorganizowanie czterech edycji kampanii oraz samej Gali było by niemożliwe. 

W trakcie części konferencyjnej wystąpili: koordynator ds transplantacji SP ZOZ w Lublińcu, specjalista anestezjolog - lekarz Grzegorz Lesik, który przybliżył słuchaczom zagadnienia prawne i medyczne dotyczące samej transplantacji. Następnie wypowiadały się dwie niezwykłe kobiety - Monika Folga oraz Agata Magnes, których trudne, ale jakże napełniające nadzieją historie mogliśmy poznać. "Transplantacja to nie tylko happeningi i oświadczenia same w sobie ... To temat trudny, o którym musimy nauczyć się rozmawiać" - dodały prelegentki. Pomysłodawca Kampanii - Karol Kukowka podpisując się pod tymi słowami, już dziś planuje szereg konferencji i rozmów, które odbędą się w naszym mieście - Lublińcu. W dalszej części Gali uczestnicy mogli wysłuchać niezwykłego nagrania bajki,, Serce pluszowego misia ", której autorką jest Anna Trzepizur, a głosu użyczyła Agnieszka Raj - Kubat. Opracowanie techniczne dzięki uprzejmości Jakuba Osuchowskiego. Zwieńczeniem tego niezwykłego dnia był koncert Gabrieli Blachy wraz z zespołem, a muzyka jaką zaprezentowali, przeniosła słuchaczy w krainę, gdzie słowo TAK ma wielkie ZNACZENIE!

tagi: Lubliniec
2019-06-06 09:16:01 K.K., foto Mateusz Zawadka

Galeria: Gala Twoje Tak ma Znaczenie: Życie jest piękne, bo

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x