Sprawdza kradzieży motoroweru zatrzymany

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali 42-latka, który dokonał kradzieży motoroweru w Lubecku. Stróże prawa odzyskali skradziony pojazd o wartości 2 tys. zł. Zatrzymanemu sprawcy kradzieży grozi kara grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W dniu 10 czerwca br. 36-letnia właścicielka motoroweru marki Zipp zgłosiła w lublinieckiej komendzie policji fakt jego kradzieży. Zdarzenie miało mieć miejsce w Lubecku. Na szczęście w okolicy był zainstalowany monitoring na, którym widać było sprawcę kradzieży. Po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci patrolujący miasto Lubliniec zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy. 42-letni mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP Lubliniec. Przyznał się do stawianych mu zarzutów oraz wskazał miejsce ukrycia skradzionego pojazdu. Mundurowi odzyskali motorower i przekazali go właścicielce. Teraz amator cudzej własności odpowie za kradzież, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

tagi:
2019-06-14 09:33:39 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x