Złoto i srebro w FULL CONTACT Karate

Złoto i srebro w FULL CONTACT Karate

24 marca 2009, godz. 17:14
OYAMA KARATE Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

21 marca 2009 roku w Brzeszczach odbyły się V Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w formule FULL CONTACT, połączone z Ogólnopolskim Turniejem Seniorów w Semi-knockdown. Lubliniecki Klub Oyama Karate reprezentowali dwaj zawodnicy: Krzysztof Mika i Sebastian Gruszka.

Wielotygodniowa praca trenera Mariusza Goździewskiego, który prowadzi sobotnie treningi full contact dla zawodników naszego klubu, przyniosły efekt w postaci dwóch medali. Złoto po wspaniałych walkach, obydwu zakończonych przez nokaut (KO), wywalczył Krzysztof Mika, który otrzymał również tytuł najlepszego technika mistrzostw. Bardzo dobrze zaprezentował się również drugi z naszych zawodników Sebastian Gruszka. Po dwóch dobrych walkach pewnie awansował do finału, tam jednak po bardzo wyrównanym pojedynku i niejednogłośnym werdykcie sędziowskim ostatecznie zajął drugie miejsce.

Oficjalne wyniki naszych zawodników:
I miejsce w kategorii do 85kg - Krzysztof MIKA,
uhonorowany również tytułem najlepszego technika w FULL CONTACT Karate
II miejsce w kategorii do 80kg - Sebastian GRUSZKA

Mistrzostwa Polski FULL CONTACT, jako że były pierwszą imprezą ogólnopolską organizowaną przez OYAMA Polską Federację Karate w 2009 roku były również okazją do wręczenia nagród za osiągnięcia minionego sezonu. W rankingu sportowców w roku 2008 pierwsze miejsce, w kategorii seniorek zajęła zawodniczka naszego klubu Anna Kołodziej-Plewka, która odebrała z rąk Shihana Jana Dyducha okolicznościowy puchar z tej okazji.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu