Rozpoczyna się budowa Park & Ride - utrudnienia

Rozpoczyna się budowa Park & Ride - utrudnienia

18.07.2019 11:22
UM Lubliniec, foto własne
Czytanie treści strony dostępne

W związku z rozpoczęciem robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Budowa zintegrowanych węzłów przesiadkowych wraz z budową dróg rowerowych na terenie powiatu lublinieckiego” informuję, że od 22 lipca br. zostanie wyłączony z użytkowania były plac manewrowy PKS przy ul. Paderewskiego w Lublińcu, obecnie wykorzystywany jako plac parkingowy.

Niedostępne będą również perony autobusowe zlokalizowane przy placu. Tymczasowy przystanek autobusowy zostanie zlokalizowany na drodze dojazdowej do pl. Niepodległości.
W związku z powyższym prosi się wszystkich, którzy pozostawiają swoje samochody na ww. parkingu, o ich usunięcie najpóźniej do dnia 21.07.2019 r. (niedziela).

Galeria: Rozpoczyna się budowa Park & Ride - utrudnienia

Zobacz całą galerię

Komentarze

Nikt ważny. 2019-07-22, 00:26:23
Zgłoś
i po co to komu potrzebne ?
i po co to komu potrzebne - wystarczyło zrobić nowy asfalt dookoła i mądrze miejsca parkingowe narysować. Póki co widzę, że będzie tylko mniej miejsc do parkowania. Jestem ciekaw jak kierowcy z powiatu będą parkować na miejscach parkingowych 2.50 m x 5 m między kolumnami swoimi pasatami 2.06 m x 4.77 m, nie wspominając już o wjechaniu na wyższą kondygnacje :D Inwestycja zupełnie nie trafiona dla Lublińca, tylko zaszkodzi niż zyska, zero współpracy z PKP, a można było dogadać się z PKP i zrobić coś wspólnie porządnego, połączonego z przejazdem przez częstochowską, ale takie jest prawo... Bardziej chyba chodziło komuś o to, aby coś było i ładnie wyglądało, niż ten parking miał praktyczne zastosowane. Takie moje zdanie i nic wam do niego !

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu