Oferty pracy z PUP Lubliniec - poszukiwani nauczyciele

Oferty pracy z PUP Lubliniec - poszukiwani nauczyciele

7 sierpnia 2019, godz. 11:18
Udostępnij: Kopiuj link

Przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Lublińcu zamieszczamy aktualną listę ofert pracy. Najwięcej pracowników poszukują szkoły, oczywiście nauczycieli.


PRACODAWCA
OFEROWANE STANOWISKO WYMAGANIA
Kontakt za pośrednictwem PUP
Miejsce pracy: Lubliniec
Tel. 34/350 60 74 – 77
E-mail: archidan.pracownia@gmail.com
Asystent projektanta Wykształcenie średnie techn. Budowlane / wyższe – budownictwo, architektura, mile widziane doświadczenie zawodowe, obsługa programów projektowych: ARCHI – CAD,/AUTO – CAD, kosztorysowych NORMA-PRO i inne.
Komenda Powiatowa Policji
ul. Oświęcimska 6
42-700 Lubliniec
Funkcjonariusz Policji – Kursant Wykształcenie średnie
Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: wyłącznie osobiście.
Wymagane dokumenty: informacja w zakładce „Rekrutacja” na stronie og.slaska.policja.gov.pl
„Zajazd u Romana” Ewa Ledwoń
Ul. Cegielniana 1
42-289 Woźniki
Tel.: 606-225-535
Kucharz
Kelner
Wykształcenie gastronomiczne mile widziane, mile widziane doświadczenie zawodowe, aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Mile widziane doświadczenie zawodowe
Kontakt za pośrednictwem PUP
Miejsce pracy: Lubliniec
Tel. 34/350 60 74 – 77
Miejsce pracy: Lubliniec
Fryzjer Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe
„NAPKINS” Sp. Z o .o.
Ul. Fabryczna 18 A
42-714 Mochała
Miejsce pracy: Sadów
Pracownik pakujący serwetki papierowe Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe.
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Ul. Lubliniecka 10/12
42-284 Herby
Tel.: 34 3574 017 w godz. 9-14
Wychowawca Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym , kierunek: w zakresie resocjalizacji + oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie i niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Ul. Lubliniecka 10/12
42-284 Herby
Tel.: 34 3574 017 w godz. 9-14
Wychowawca

Instruktor hipoterapiiNauczyciel języka niemieckiego

Nauczyciel religii

Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym , kierunek: w zakresie resocjalizacji + oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie i niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim.
Umowa na zastępstwo.

Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe, np. z dziedziny medycyny, rehabilitacji, pedagogiki specjalnej, psychologii, terapii zajęciowej, zootechniki oraz hodowli koni), uprawnienia instruktorskie w zakresie hipoterapii, mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie i niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim.

Wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym, specjalność w zakresie języka niemieckiego + resocjalizacji +oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie i niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim.
Wymiar czasu pracy: 4/18 etatu

Wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym, Specjalność w zakresie religii + resocjalizacji + oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie i niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim.
Wymiar czasu pracy:12/18 etatu
Czytaj więcej

Komentarze

B
BROniaż 8 sierpnia 2019, godz. 14:16
Zgłoś
Janusze i Grażyny do boju!

...no niemożliwe!? Nie ma chętnych do pracy w szkołach? coś podobnego...? Burackie "Janusze i Grażyny" co od 9 kwietnia obrażały nauczycieli też nie chcą?! pole do poPiSu macie pełne- idźcie teraz do szkoły i pokażcie jacy jesteście tde best... A no tak nie mogą... ;) ciekawe czemu? Za ciemni czy też może za robotni...:D A może nie mają papierów? jak widać nierobem i debilem pracującym w szkole wcale nie tak łatwo zostać... ;) biedne te dzieci od 2 września co się będzie działo...:O

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu