Jak podnieść kobiecie libido w prosty sposób?

Jak podnieść kobiecie libido w prosty sposób?

19.08.2019 8:58
Czytanie treści strony dostępne

Brak odczuwania zwiększonej bądź nawet normalnej ochoty na seks jest dysfunkcją seksualną, na którą cierpi coraz więcej osób zarówno pań jak i panów. Ma to swoje źródło oczywiście w trybie życia jaki obecnie każdy prowadzi: stres, niezdrowe jedzenie, wszelkie używki czy brak czasu by jakkolwiek zadbać o swoje zdrowie. W takim wirze, każdy zapomina jak fundamentalną funkcję w życiu człowieka zajmuje seks.

Każdemu znane są żarty w postaci najczęstszych wymówek u pań, w stylu ''boli mnie głowa". Zamiast podjąć jakiekolwiek kroki, by im zapobiec coraz częściej panowie akceptują je i nic nie robią z tym faktem. Oziębłość partnerki powoduje, że mężczyźni zaczynają odczuwać stopniową frustrację, która z czasem narasta i może odbić się bardzo negatywnie na ich relacji. Liczne badania pokazują, że człowiek stawia swoje potrzeby seksualne obok tak fundamentalnych czynności jak jedzenie czy picie. Stąd nie ma szansy, że jakakolwiek relacja między partnerami przetrwa, jeśli nie będzie w niej seksu.

Bez wątpienia problem niskiego libido u pań jest wątkiem, na który należy zwrócić uwagę. Jeśli którakolwiek z kobiet posiada tę dysfunkcję seksualną, ważnym jest, aby podjęła jakiekolwiek działania w celu jej zapobiegania. W przeciwnym razie ona nie zniknie, a wręcz przeciwnie, będzie narastać rzutując na inne płaszczyzny jej życia.

Czy męski popęd seksualny zależy od tych samych czynników co kobiecy popęd seksualny?
Zastanawiając się nad odpowiedzią, należy zajrzeć do wpisu https://erektoportal.pl/jak-podniesc-libido-kobiecie-zonie-dziewczynie/ , który wyjaśni wszystkim jak podnieść kobiece libido. Bowiem, od razu po przeczytaniu tego artykułu, każdy człowiek powinien znać już odpowiedź na nie. Oczywiście, że nie! Kluczową, fundamentalną różnicę między kobietą, a mężczyzną stanowi biologia ich organizmu, stąd nie ma szans, aby reakcje, zwłaszcza o podłożu seksualnym działały u nich tak samo. W przypadku mężczyzn wszystko sprowadza się do neuroprzekaźników umieszczonych w ośrodkowym układzie nerwowym. Jedyne co jest zgodne u obojga płci to konsekwencje jakie pociąga za sobą wycofanie się z życia seksualnego.

Co odpowiada za niski popęd seksualny u pań?
Czas zacząć działać i zobaczyć jak w prosty sposób można podnieść każdej kobiecie jej libido.. Jednak wszystko po kolei, aby móc zacząć działać, trzeba wpierw zrozumieć gdzie leży i czym spowodowany jest trapiący kobiety problem.
To na co trzeba zwrócić uwagę, to przede wszystkim fakt, że na problem niskiego libido cierpi obecnie bardzo dużo kobiet, a więc żadna z nich nie powinna czuć się odosobniona w jej dysfunkcji seksualnej. Nie ma również zasady co do tego, u jakiej kobiety może wystąpić dane zaburzenie. Brak ochoty na seksu dotyka kobiet w każdym wieku, niezależnie od statusu społeczno-ekonomicznego czy cywilnego. Dodatkowo czasami bardzo problematycznym jest zauważenie owej dysfunkcji, bowiem chęć odbywania stosunków seksualnych dla każdego (zarówno kobiety jak i mężczyzny) jest indywidualna.

Najczęściej o problemach związanych z niskim libido, można mówić wówczas, gdy do tej pory kobieta cieszyła się udanym życiem seksualnym, lecz nagle stopniowo zaczęła się z niego wycofywać i przestawać okazywać jakiekolwiek (nawet najmniejsze) zainteresowanie w sypialni.

Problem niskiego libido u pań jest sytuacją bardziej skomplikowaną niż w przypadku panów. Bez wątpienia, najczęstszym powodem, przez który kobieca ochota na seks zanika, są wszelkie zmiany hormonalne występujące w ich organizmie. Występują one najczęściej podczas ciąży, okresie menopauzy czy też terapii hormonalnej. Nawet najmniejsze zmiany hormonalne mogą rzutować na kobiecą aktywność seksualną. To jednak nie koniec czynników, które mogą powodować sytuację, w której panie odmawiają stosunku. Zaliczyć do nich trzeba jeszcze przemęczenie, stres, infekcje, a także czynniki psychologiczne takie jak problemy w związku czy depresja.

W przypadku pojawienia się wyżej wymienionych czynników, zmiana obecnego trybu życia u kobiet nie okaże się wystarczająca. Zmiany, w skutek których nastąpił zanik popędu seksualnego trzeba zacząć leczyć czymś skuteczniejszym niż tylko lepszym samopoczuciem (o ile niskie libido nie jest spowodowane czynnikami psychologicznymi).

Tabletki na niskie libido dla pań - najbardziej skuteczny sposób, aby zacząć się cieszyć seksem!
Pomimo, że tabletki na niskie libido u pań nie cieszą się tak dużą popularnością jak te u mężczyzn, nie oznacza, że nie są one tak samo skuteczne. Wynika to tylko ze społecznej akceptacji pań do odmowy stosunku, stąd nie czują one wewnętrznej presji, aby spełnić oczekiwania swojego partnera. Nie można się oszukiwać, u panów działa to zupełnie odwrotnie, nie do pomyślenia jest sytuacja, w której facet odmawia kobiecie seksu tłumacząc się bólem głowy..

Przede wszystkim tabletki te mają spowodować wzrost aktywności seksualnej u kobiet. Działają one w sposób powodujący większe ukrwienie narządów płciowych u kobiet, tym samym zwiększając wrażliwość na wszelkiego rodzaju bodźce i uczucie podniecenia. Tabletki te, dostępne bez recepty charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością, ale także bezpieczeństwem. Ich skład opiera się tylko i wyłącznie na naturalnych, specjalnie dobranych ziołowych mieszanka, których zażywanie nie powoduje występowanie jakichkolwiek skutków ubocznych. Dodatkowo w przypadku tabletek, trzeba zwrócić także uwagę na wygodę ich stosowania. Wystarczy zażyć jedną tabletkę dziennie popijając wodą, a każda kobieta zapomni o dręczącej ją dysfunkcji seksualnej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu