Budowa S11 - NOWE MAPY - rondo na Lipskiej Górce

Budowa S11 - NOWE MAPY - rondo na Lipskiej Górce

29 sierpnia 2019, godz. 11:20
Udostępnij: Kopiuj link

Dostępne są nowe mapy w związku z planowaną budową drogi S11 w powiecie lublinieckim. Pojawił się nowy wariant - różowy, który ulokowany jest bliżej centrum Lublińca w porównaniu do czerwonego. Zawiera on m.in. budowę ronda na niebezpiecznym skrzyżowaniu na obwodnicy miasta i Lipskiej Górce. Przypomnijmy, że Urząd Miejski popiera budowę wariantu niebieskiego, który jako jedyny nie odcina zachodniej zabudowy mieszkaniowej od miasta. Zamieszczamy grafiki nowych map projektu budowy S11. 

Galeria: Budowa S11 - mapy sierpień 2019

Zobacz całą galerię

Komentarze

123 14 października 2019, godz. 19:48
Zgłoś
Wariant różowy ewentualnie czerwony !!

Steblów popiera wariant różowy / czerwony. Dronowiczki, Sadów, Jawornica też jest za tymi wariantami, niebieski jest za daleko, a wschodniego nie chcemy ! Niedługo będzie specjalna petycja.

O
optymista 20 września 2019, godz. 13:32
Zgłoś

Nie dla smogu i spalin! wybierzmy wariant niebieski! Wycięcie kilkudziesięciu hektarów lasów zdecydowanie poprawi jakość powietrza w okolicach Lublińca :)

P
Piotr L-c 30 sierpnia 2019, godz. 15:53
Zgłoś
Nie dla wariantow Czerwony/Różowy

Nie karmić trolla "Nikt Wazny". To wychowanek bardzo popularnej lublinieckiej instytucji, niestety nie chodzi o Jednostkę Komandosów ;) Każdy chce Lublinca bez tirów i smogu za oknem. Zresztą Pawonkow tez jakos nie chce "cudownych" doznać autostradowych koło siebie. Sprawa jest jasna, oby wygrało dobro większości, to w koncu w Lublińcu mieszka 25 tysiecy ludzi...

N
Nikt ważny. 30 sierpnia 2019, godz. 14:35
Zgłoś
Czerwony najkorzystniejszy, a jak nie to różowy.

Proszę poczytać komentarze pod wcześniejszym artykułem: http://lubliniec.info/artykul/12298/budowa-drogi-s11---mapy Lubliniczenie z Wymyślacza bądźcie spokojni, przecież Pan Burmistrz mówił, że "Najlepszym rozwiązaniem dla Lublińca byłby wariant wschodni" i będziemy się tym martwić w 2030 roku. Takie moje zdanie i nic wam do niego ! Ps. Czy ktoś widział może projekt tego wariantu wschodniego ?

S
S11Lubliniec 30 sierpnia 2019, godz. 12:07
Zgłoś
SPRZECIW WOBEC WARIANTÓW S11 RÓŻOWY & CZERWONY

Nie pozwólmy przeciąć miasta! Lubliniec ma już dość tirów, smogu i hałasu! Każdy kto sprzeciwia się wariantowi Różowy & Czerwony może wyrazić swoją opinię na stronie facebook.com/S11Lubliniec (można też wpisać @S11Lubliniec w wyszukiwarce facebook). Jako konstruktywna alternatywa proponowany jest wariant niebieski/zielony.

H
Hiszpańska mucha 29 sierpnia 2019, godz. 18:07
Zgłoś
Niebieski

Czy Niebieski wariant ma w ogole jakieś minusy???

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu