Okulary w amerykańskim stylu? Zobacz najmodniejsze modele!

Okulary w amerykańskim stylu? Zobacz najmodniejsze modele!

24 września 2019, godz. 9:18
Udostępnij: Kopiuj link

Styl amerykański dominuje w różnych przedmiotach codziennego użytku. Ostatnio coraz częściej zauważalny jest wśród posiadaczy okularów. Poszukujesz modnych okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Przekonaj się do okularów „Made in USA”!

Okulary Tommy Hilfiger
Wśród okularów w stylu amerykańskim dużą popularnością cieszą się ostatnio okulary Tommy Hilfiger. Znane i chętnie noszone są zarówno okulary korekcyjne Tommy Hilfiger jak i okulary słoneczne Tommy Hilfiger. Wpisują się one w styl upper class, pochodzący ze wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych i kojarzony z klasą o najwyższym statusie społecznym w społeczeństwie. Okulary Tommy Hilfiger przypominają modę panującą na kampusach amerykańskich college’ów. Choć marka Tommy Hilfiger znana jest głównie z wyrobów odzieżowych, warto także przyjrzeć się jej ofercie akcesoriów. Na czym polega urok okularów Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger – okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne Tommy Hilfiger można poznać już po specyficznych kolorach tej marki, do których należą: czerwień, brąz, navy blue oraz grafitowe szarości. Dość zróżnicowane są oprawki poszczególnych modeli, wśród których znajdziemy ramki o kształcie kwadratowym, okrągłym, prostokątnym czy tzw. „cat eye”. Większość oprawek posiada jednokolorowy front oraz zauszniki pokryte subtelnymi zdobieniami. Oprawa może mieć delikatną, mało rzucającą się w oczy formę lub wręcz przeciwnie – zwracać na siebie uwagę. Styl upper class wyrażany jest także w materiałach użytych do wykonania okularów, którymi są stal oraz acetat.

Tommy Hilfiger – okulary przeciwsłoneczne
Dla poszukiwaczy atrakcyjnych okularów przeciwsłonecznych na lato, okulary słoneczne Tommy Hilfiger będą świetnym wyborem. Ciekawy amerykański design oraz barwione szkła pomogą podkreślić indywidualizm. Warto wspomnieć także, że kolorowe szkła nie mają wpływu na pogorszenie widoczności podczas ich użytkowania ani nie wykazują szkodliwości dla oczu. Znacznie poprawiają natomiast względy estetyczne okularów.

Okulary Tommy Hilfiger to amerykański styl, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Dla tych, którzy poszukują niedrogich, ale solidnych okularów, które dodatkowo urzekają swoim wyglądem, okulary Tommy Hilfiger będą najlepszym wyborem.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu