Szeregówki Wrocław – odkryj osiedle domów szeregowych spełniające marzenia!

Szeregówki Wrocław – odkryj osiedle domów szeregowych spełniające marzenia!

26.09.2019 8:11
Czytanie treści strony dostępne

Można mieszkać w różnych miejscach Polski, można postawić na wieś, można postawić na prowincję lub też na duże miasto. Można jednakże połączyć zalety związane z mieszkaniem w dużym mieście oraz z mieszkaniem w ciszy, w otoczeniu dzikiej przyrody. To wszystko jest między innymi dostępne w ofercie, jaką ma jeden z czołowych deweloperów na rynku miasta Wrocław. Mowa jest mianowicie o Scandi Home.

Tenże deweloper między innymi proponuje swoim klientom skorzystanie z nowej i nowoczesnej inwestycji o nazwie Osiedle Scandi. Są to nowe szeregówki położone na granicy dzielnic Jagodna oraz Brochów. Konkretnie rzecz ujmując, jest to inwestycja położona przy ulicy Sygnałowej. Każdy dom szeregowy odznacza się bardzo wysoką jakością użytkową, przy jednoczesnym dostępie do własnej przestrzeni życiowej zarówno wewnątrz jak i we własnym ogrodzie.

Bardzo dobre położenie
Niewątpliwie jedną z większych zalet tego miejsca jest jego położenie. Do podstawowych korzyści związanych z tym miejscem na pewno można zaliczyć:
- bliskość terenów zielonych - Park Brochowski,
- bliskość centrum miasta - odległość od centrum to tylko 5 km,
- bliskość żłobków, przedszkoli oraz szkół,
- prowadzona przebudowa ulicy Buforowej, która pozwala jeszcze lepiej skomunikować się z centrum miasta.

Park Brochowski jest bardzo niezwykłym miejscem. To rozległe tereny zielone, które sprzyjają uprawianiu różnego rodzaju rekreacji, sprzyjają na pewno także długim spacerom rodzinnym, sprzyjają odpoczynkowi. Park Brochowski to nie jedyna zaleta owej inwestycji. Wiadomo, że dobra praca, pozwalająca nie tylko osiągać odpowiedni pułap zarobków, pozwalająca realizować swoje plany, to cenny skarb. Często jest ona związana z miejscami położonymi w centrum dużych miast. Mieszkając na Osiedlu Scandi, nie trzeba tymczasem rezygnować z tych ambitnych miejsc pracy. Zabudowa szeregowa związana jest z oszczędnością miejsca, ale nie zabiera nic z intymności zapewnionej każdemu z mieszkańców.

Innowacyjna inwestycja
Mówiąc o zaletach, jakie posiadają owe domy szeregowe we Wrocławiu, nie można ograniczać sie tylko i wyłącznie do samej lokalizacji. Tutaj należy wskazać na wnętrze domu, na zastosowane tutaj ergonomiczne materiały. Poza tym również owe domy w zabudowie szeregowej posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na większy komfort mieszkania. W tych obiektach przede wszystkim bazowano na rozwiązaniach znanych z systemów skadynawskich. To pozwala na bardzo elastyczne kształtowanie wnętrza, pozwala to na uzyskanie bardzo dużej przestrzeni do zamieszkania. Niewątpliwie istotnym elementem jest to, iż wszystkie domy szeregowe wrocławskiej dzielnicy Brochów są bardzo przestronne. Posiadają one aż trzy kondygnacje, posiadają aż pięć pokoi oraz aż trzy łazienki. To bez wątpienia zapewnia bardzo wysoki stopień komfortu mieszkania. Nie można także nie wskazać na ową innowacyjność. W tymże względzie należy chociażby wskazać na takie rozwiązania jak technika ciepłego montażu pozwalająca na uniknięcie mostków cieplnych, a tym samym zminimalizować straty ciepła. Ponadto także wartym zauważenia jest bezzłączkowy system instalacji, dzięki któremu znacząco ograniczona jest możliwość wystąpienia jakiejkolwiek awarii. Nie możemy w tym miejscu nie wskazać także na różne systemy inteligentne pozwalające znacznie prościej sterować różnymi funkcjonalnościami domu.

Szukając swojego małego miejsca na ziemii, szukając go we Wrocławiu, możemy wpisać w wyszukiwarce internetowej pojęcie szeregówki Wrocław cena, a możemy po prostu nie szukać wiele i skorzystać z propozycji, jaką ma na rynku firma Scandi Home. Każdy dom szeregowy znajdujący się w tej niezwykłej ofercie jest w stanie zaspokoić potrzeby niemalże każdej osoby. Projektując to miejsce, firma starała sie znaleźć idealną odpowiedź na najgłębsze zapotrzebowanie współczesnych ludzi szukających domu czy też mieszkania. Oferta Scandi Home na pewno jest jedną z najlepszych na współczesnym rynku, jest jedną z tych najbardziej odpowiadających każdemu klientowi. Wrocław jest miastem nowoczesnym, dającym szansę rozwoju, miastem otwartym na nowych mieszkańców. Jednocześnie jest to miasto, w którym nie brakuje zarówno odpowiednich miejsc rozrywki jak również i odpowiednich miejsc, w których można się wyciszyć, w których można prawdziwie odpocząć.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu