Kurtka z własnym nadrukiem jako nietypowa forma reklamy

Kurtka z własnym nadrukiem jako nietypowa forma reklamy

01.10.2019 9:37
Czytanie treści strony dostępne

Jest wiele sposobów na to, aby się reklamować. Jednym z nich i to bardzo nietypowym jest kurtka z własnym nadrukiem. Już sam fakt tego, iż jest to takie wyjątkowe, sprawi, że taka forma dotarcia do klienta będzie dla niego bardziej intrygująca. Jak można wykorzystać taką kurtkę w praktyce?

Dla siebie

Do rozpoczęcia reklamowania potrzebujemy tylko jednej kurtki z własnym nadrukiem. Ważne, aby przyciągało to wzrok ludzi i przedstawiało w ciekawy sposób naszą ofertę bądź kojarzyło się z naszą marką. Projekt graficzny można wykonać samemu, jeśli posiada się ku temu zdolności lub można powierzyć to zadanie profesjonaliście.

Codzienne ubranie

Doskonałym pomysłem będzie noszenie reklamowej kurtki z własnym nadrukiem na co dzień. Niech każdy w naszym otoczeniu będzie wiedział, czym się zajmujemy! Przykładowo, jeśli jesteśmy grafikiem, to sprawmy, aby było to zauważalne na naszym ubraniu. Tak, aby wszyscy ludzie nauczyli się tego, iż nasza marka i my jako osoba zajmujemy się tworzeniem grafiki. Jeśli ktoś z naszego otoczenia zostanie wybudzony w środku nocy i poproszony o podanie firmy zajmującej się grafiką a jego pierwszą odpowiedzią będzie nasza działalność - osiągnęliśmy sukces!

Spotkania branżowe

Jeśli szukamy klientów, to powinniśmy chodzić jak najczęściej tam, gdzie oni są. Często będą to różnego rodzaju zloty, konferencje, targi. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą kurtki z własnym nadrukiem. W miejscu, gdzie będzie wiele tradycyjnych form reklamy, trudno będzie się wyróżnić. Jednak z naszą kurtką będzie znacznie prościej! Nie musimy także, nachalnie reklamować swojej firmy, gdyż wystarczy, że zakręcimy się tu i ówdzie a potencjalni klienci będą mogli poznać naszą markę. Możliwe nawet, iż ktoś zaintrygowany taką formą reklamy sam nawiąże z nami kontakt.

Dla innych

Jeśli mamy taką możliwość to warto rozdać kurtki z własnym nadrukiem innym ludziom. Tutaj mogą to być pracownicy naszej firmy lub najlepsi nasi klienci. Tak czy inaczej, z pewnością zyskamy ciepłe uczucia obdarowanej osoby, a dodatkowo będzie to atrakcyjna forma reklamy dla naszego przedsięwzięcia.

Kurtka z osobistym nadrukiem

Nietypowe pomysły na reklamę są najlepsze, ponieważ najlepiej przyciągają uwagę innych ludzi, czyli naszych potencjalnych klientów. Wystarczy już jedna kurtka, aby móc skutecznie reklamować swoją działalność. Można ją ubierać na co dzień, by odbiorcy poznali naszą markę. Mamy możliwość wybrać się w niej na wszelkie spotkania branżowe. Jeśli mamy więcej finansów to bardzo ciekawą opcją będzie rozdanie kurtek z nadrukiem innym osobom.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu