Reklama Lubliniec Info

Wybory parlamentarne 2019: kandydaci do Sejmu

W niedzielę 13 października odbędą się wybory parlamentarne. Publikujemy listę kandydatów na Posła z naszego okręgu oraz komunikat Państwowej Komisji Wyborczej w formie filmu jak przeliczane są głosy na mandaty.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. KIEPURA Henryk; przedstawiciel władzy samorządowej - starosta; Wręczyca Wielka; członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2. SMELA Krzysztof; przedstawiciel władzy samorządowej - starosta; Wierzchowisko; członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3. GMITRUK Stanisław; ekonomista; Częstochowa; członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4. DOBRZYNIEWICZ Bartłomiej Przemysław; prezes; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
5. KUBAT Andrzej; lekarz; Własna; członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6. SOCHA-KORENDO Anna Marta; przedstawiciel władzy samorządowej - radna; Poraj członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7. GRUS Anna Barbara; lekarz; Lubliniec; nie należy do partii politycznej
8. KUMOR Monika Aleksandra; prawnik; Koziegłowy; nie należy do partii politycznej
9. MŁYŃSKA Edyta Jolanta; dyrektor szkoły; Koniecpol; nie należy do partii politycznej
10. KOTYNIA Krystian; przedstawiciel władzy samorządowej - burmistrz; Zajączki Drugie; członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11. CYRULIK Jerzy Józef; nauczyciel; Herby; nie należy do partii politycznej
12. LISEK Iwona Izabela; wyższy urzędnik samorządowy; Rudnik Mały; nie należy do partii politycznej
13. NOWICKA Anna; dyrektor szkoły; Kłobuck; nie należy do partii politycznej
14. DZWONNIK Michał Olaf; pracownik administracyjny; Rędziny; nie należy do partii politycznej

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. GIŻYŃSKI Szymon Stanisław; poseł; Częstochowa; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2. BURZYŃSKA Lidia Ewa; nauczyciel; Skrzydlów; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3. TREPKA Mariusz Wiesław; inżynier organizacji i planowania produkcji; Moczydło; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4. GAWRON Andrzej Janusz; poseł; Kochanowice; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5. FAJER Monika; kierownik agencji doradztwa finansowego; Częstochowa; członek partii politycznej: Solidarna Polska
6. DEREJCZYK Piotr; politolog; Wapiennik; nie należy do partii politycznej
7. KAPTACZ Anna Janina; prezes; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
8. MAJ Tomasz; kierownik ds. marketingu i sprzedaży; Lgota Mała; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9. LANGE Łukasz Artur; dyrektor generalny; Olsztyn; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10. RUKSZA Paweł Jan; przedstawiciel władzy samorządowej; Częstochowa; członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
11. PIETRULEWICZ Magdalena Anna; prawnik; Wręczyca Wielka; nie należy do partii politycznej
12. SŁUŻAŁEK-JAWORSKA Danuta Elżbieta; nauczyciel; Poraj; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13. SOWA Andrzej Piotr; przedstawiciel władzy samorządowej; Częstochowa; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14. ZALESKA Urszula; nauczyciel; Częstochowa; członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. WOLSKI Zdzisław; lekarz medycyny; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. NIESMACZNY Zbigniew Paweł; inżynier hutnik; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
3. KĘPSKI Rafał Tadeusz; przedstawiciel władzy samorządowej; Myszków; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. KOTKOWSKA Ewelina Tacjana; doradca zawodowy; Kłobuck; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5. IŻYŃSKA Małgorzata; ekonomista; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
6. KOT Łukasz Tadeusz; manager produktu; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
7. KSIĄŻEK Ewa Katarzyna; księgowa; Korzonek; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
8. JURECZKO Rafał Krzysztof; księgowy; Pietrzaki; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
9. LEWANDOWSKA Ewa; kierownik działu kadr i płac; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
10. ŁAPETA Paweł Piotr; rolnik; Baby; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11. GÓRNA Joanna Janina; nauczyciel akademicki; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
12. SKRZYPCZYŃSKA Emilia Maria; przedstawiciel władzy samorządowej; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
13. KAREWICZ Marlena Sonia; nauczyciel; Częstochowa; członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
14. GOŁDA Marcin Antoni; pedagog; Częstochowa; członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. SKALIK Włodzimierz Bogdan; przedsiębiorca; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
2. PAWLIKOWSKI Jacek Adam; przedsiębiorca; Częstochowa; członek partii politycznej: Korwin
3. ADAMOWICZ Bogusław Józef; psycholog organizacji; Częstochowa; członek partii politycznej: Ruch Narodowy
4. BIEGAS Bartłomiej Michał; inżynier mechanik; Skrzydlów; nie należy do partii politycznej
5. KLIMCZAK Paweł; przedsiębiorca; Cykarzew Północny; nie należy do partii politycznej
6. SUROWIEC Zofia; inżynier rolnik; Nowa Wieś; nie należy do partii politycznej
7. RYNKIEWICZ Władysława Bożena; doradca zawodowy; Katowice; nie należy do partii politycznej
8. POLAK Agata Aneta; przedsiębiorca; Kłobuck; nie należy do partii politycznej
9. PIĄTEK Barbara Ewa; historyk; Cykarzew Północny; nie należy do partii politycznej
10. MUSIALIK Cecylia Iwona; ekonomista; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
11. MATUSIAK Grażyna Teresa; ekonomista; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
12. ERMER Katarzyna Anna; kucharz; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
13. GAWENDA Rafał Adrian; specjalista do spraw logistyki; Wyrazów; nie należy do partii politycznej

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. LESZCZYNA Izabela Dorota; nauczyciel; Częstochowa; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2. SZEWIŃSKI Andrzej; urzędnik; Konopiska; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3. SALWIERAK Marta Maria; kierownik projektu; Częstochowa; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4. ROZPONDEK Halina Leokadia; bibliotekoznawca; Częstochowa; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5. PODBIOŁ Gabriel Jan; nauczyciel; Lubliniec; nie należy do partii politycznej
6. URBAŃSKA Jolanta Małgorzata; nauczyciel akademicki; Częstochowa; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7. KABUS Dominik Bogusz; nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne; Częstochowa; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8. MANISZEWSKA Marzena Monika; pielęgniarka; Bystrzanowice; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9. STEFAŃCZYK Tomasz Artur; prezes; Częstochowa; nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Partia Zieloni
10. BIERNAT Marcin; dyrektor handlowy; Częstochowa; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11. STASIAK-BETLEJEWSKA Renata Maria; nauczyciel akademicki - nauki techniczne; Częstochowa; członek partii politycznej: Inicjatywa Polska
12. ŚWITAŁA Marcin; menedżer sportu; Nierada; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13. CIURA Edyta Wiesława; dyrektor generalny; Konradów; nie należy do partii politycznej
14. LASECKI Jarosław Wacław; menedżer produktu; rolnik; Myszków; członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
1. MARANDA Marcin; nauczyciel historii; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
2. SPIECHOWICZ Mariusz Michał; dyrektor rozwoju biznesu; Rudniki; nie należy do partii politycznej
3. KLAMEK Grażyna Marianna; ekonomista; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
4. POGODA Mariusz Józef; inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne; Kamieńskie Młyny; nie należy do partii politycznej
5. ZAMORA Adam; kierownik biura; Żarki; nie należy do partii politycznej
6. BOGUS Beata; technik ekonomista; Jezioro; nie należy do partii politycznej
7. SOCHA Wojciech Stanisław; kierownik budowy; Konopiska; nie należy do partii politycznej
8. MIZGALSKI Zbigniew Stanisław; iżynier mechanik - technologia mechaniczna; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
9. KOSARGA Krystyna Jadwiga; rolnik; Brzeziny Nowe; nie należy do partii politycznej
10. SŁAWEK Łukasz Mateusz; inżynier mechatronik; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
11. PTAK Piotr Mateusz; inżynier elektronik; Miedźno; nie należy do partii politycznej
12. STANIOWSKA Aleksandra Zdzisława; pracownik kancelaryjny; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
13. STRACH Piotr Paweł; kierownik działu transportu; Częstochowa; nie należy do partii politycznej
14. CZAJA Magdalena Mirosława; organizator obsługi i sprzedaży wysyłkowej; Częstochowa; nie należy do partii politycznej

tagi:
2019-10-01 13:17:59

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x