Konferencja w ZSOT na temat zagranicznych staży zawodowych

W czwartek 3 października o godz. 11.15 w sali nr 30  Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych odbędzie się konferencja podsumowująca projekt "Staż w Niemczech - sukces na rynku pracy".

Uczestnicy stażu zagranicznego do Niemiec przedstawią rezultaty swojej pracy, podzielą się wrażeniami oraz otrzymają certyfikaty, rekomendacje i dokumenty Europass Mobilność poświadczające udział w zagranicznym szkoleniu 25 informatyków, mechaników i architektów krajobrazu w Lipsku.

Zapraszamy pracodawców i nauczycieli prowadzących zajęcia praktycznej nauki zawodu oraz osoby pragnące dowiedzieć się, w jaki sposób realizowane są w ZSOT projekty zagraniczne. Po konferencji będzie możliwość rozmowy z autorkami i koordynatorkami projektów "Staż w Niemczech - sukces na rynku pracy" (z mobilnością do Niemiec) oraz "Poznajemy najnowsze trendy w hotelarstwie" (mobilności na Cyprze i na Malcie).

ZSOT

tagi: ZSOT Lubliniec
2019-10-01 17:50:52 ZSOT - Partner Lubliniec Info

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x