Konferencja w ZSOT na temat zagranicznych staży zawodowych

Konferencja w ZSOT na temat zagranicznych staży zawodowych

1 października 2019, godz. 17:50
ZSOT - Partner Lubliniec Info
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 3 października o godz. 11.15 w sali nr 30  Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych odbędzie się konferencja podsumowująca projekt "Staż w Niemczech - sukces na rynku pracy".

Uczestnicy stażu zagranicznego do Niemiec przedstawią rezultaty swojej pracy, podzielą się wrażeniami oraz otrzymają certyfikaty, rekomendacje i dokumenty Europass Mobilność poświadczające udział w zagranicznym szkoleniu 25 informatyków, mechaników i architektów krajobrazu w Lipsku.

Zapraszamy pracodawców i nauczycieli prowadzących zajęcia praktycznej nauki zawodu oraz osoby pragnące dowiedzieć się, w jaki sposób realizowane są w ZSOT projekty zagraniczne. Po konferencji będzie możliwość rozmowy z autorkami i koordynatorkami projektów "Staż w Niemczech - sukces na rynku pracy" (z mobilnością do Niemiec) oraz "Poznajemy najnowsze trendy w hotelarstwie" (mobilności na Cyprze i na Malcie).

ZSOT

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu