Warsztaty dla seniorów w MDK!

Warsztaty dla seniorów w MDK!

03.10.2019 14:03
Czytanie treści strony dostępne

Kreatywni 60+ to cykl spotkań dedykowanych lublinieckim seniorom. Przy okazji spotkania przy kawie, herbacie – uczestnicy tworzą, biorą udział w prelekcjach. Co czeka na seniorów w Miejskim Domu Kultury w październiku?

Pierwsza propozycja dla seniorów to warsztaty pt. „Cuda z bibuły”. Choć najczęściej bibułę kojarzymy z pracami szkolnymi, wyklejankami, okazuje się, że można z niej zrobić naprawdę piękne ozdoby. Zajęcia poprowadzi Urszula Kempa.
Warsztaty „Cuda z bibuły” odbędą się 15 października o godz. 11.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Spotkanie z ceramiką to druga propozycja dla kreatywnych osób po 60. Pod okiem instruktorki – Moniki Klimzy-Gryc – uczestnicy wykonają podstawkę pod łyżkę. To kuchenna pomoc, którą doceni każda gospodyni. W czasie gotowania, kiedy potrawa wymaga wymieszania lub zasmakowania – użyta łyżka odkładana jest.. gdziekolwiek. Przy tym brudzi talerze, blaty, deski. Podstawka na łyżkę będzie na niej idealnym miejscem.

Warsztaty „Podstawka pod łyżkę” będą składały się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbędzie się 29 października o godz. 11.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Drugi etap ceramicznych prac – 26 listopada.
Na warsztaty obowiązują zapisy osobiście – w Galerii pod Glinianym Aniołem lub telefonicznie: 34 351 06 88. W obu przypadkach – po godzinie 15.00.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu