Daj upust swojej kreatywności!

Daj upust swojej kreatywności!

3 października 2019, godz. 14:05
Udostępnij: Kopiuj link

Zapowiada się prawdziwie kreatywny październik w Galerii pod Glinianym Aniołem. W drugiej połowie miesiąca będzie można twórczo zaszaleć w ramach Akademii Kreatywności, czyli popołudniowych warsztatów artystycznych dla wszystkich.


Nie da się ukryć, że rok 2019 zbliża się ku końcowi. Zanim w sklepach pojawią się kalendarze z pejzażami, zwierzętami, dziełami wielkich mistrzów – można wykonać własny odmierzacz dni! 18 października na warsztatach „Kolaże kalendarze” uczestnicy wykonają oryginalny, naścienny kalendarz. Zestawiając różne elementy w technice kolażowej, na pewno będzie można dać upust swojej kreatywności, a przy tym – stworzyć kalendarz, którego nikt inny nie będzie mieć! Warsztaty „Kolaże kalendarze” dobędą się 18 października o godz. 17.30 w Galerii pod Glinianym Aniołem.
Ze starych jeansów można wykonać torbę, poszewkę na poduszkę i… efektowną rzeźbę! Oczywiście materiałem należy się odpowiednio zająć – ułożyć, usztywnić, utrwalić… jak to zrobić? Wszystkiego można dowiedzieć się na warsztatach „Jeansowe ptaki”, które odbędą się 29 października o godz. 17.30 – oczywiście w galerii.
Koszt udziału w zajęciach to 45 zł (opłata za jedno spotkanie). Zagwarantowane są materiały dla uczestników, oraz wsparcie i wskazówki instruktora. Na zajęcia obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem osobiście lub telefonicznie (po godz. 15.00).

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu