Spotkanie pasjonatów „Pod Dzierganym Aniołem”

Spotkanie pasjonatów „Pod Dzierganym Aniołem”

15.10.2019 14:11
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

We wtorek - 8 października - Galerię pod Glinianym Aniołem opanowali rękodzielnicy. A konkretnie – wielbiciele szydełkowania. Wszystko za sprawą pierwszego z cyklu spotkania „Pod Dzierganym Aniołem”, które ma na celu łączyć wszystkich lokalnych, domowych twórców.

Lista miejsc na to spotkanie szybko została zapełniona, więc 8 października Galeria wypełniła się po brzegi. Przy kawie, herbacie i szarlotce z lodami dziergające panie rozpoczęły prace. Pod okiem instruktorki – Anny Wysłuchy – uczestniczki spotkania wykonały szydełkowe torebki.
Intensywnej pracy towarzyszyły rozmowy o wzorach, szablonach, technice, ale i o codzienności. Nie ma co ukrywać – atmosfera była naprawdę doskonała. Ostatnie uczestniczki opuściły Galerię pod Glinianym Aniołem tuz przed godziną 21. Dla kontekstu warto napomknąć, że spotkanie rozpoczęło się o 17.30.
Niewątpliwie organizatorów wydarzenia cieszy obecność tak wielu osób na spotkaniu „Pod Dzierganym Aniołem”. Co więcej – nie minęły 24 godziny, a pojawiły się pytania o kolejne spotkanie. To pokazuje, jak potrzebne są spotkania łączące ludzi, tworzące małe społeczności.
Kolejne spotkanie z cyklu „Pod Dzierganym Aniołem” w listopadzie. Warto śledzić stronę Miejskiego Domu Kultury, by nie przegapić zapisów.

Galeria: Spotkanie pasjonatów „Pod Dzierganym Aniołem”

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu