Lubiteka: Mamy grant!!!

Lubiteka: Mamy grant!!!

18.10.2019 9:40
Czytanie treści strony dostępne

Mamy świetną wiadomość, dzięki wzrostowi czytelnictwa Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu wspólnymi siłami ze Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń i Panią Iwona Śleziona Plawgo otrzymała grant MEET AND CODE w wysokości 1724,28 zł (400 euro) na zorganizowanie wydarzenia podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania 2019.

Dzieci i młodzież w wieku 8-24 lat z naszej społeczności w Europejskim Tygodniu Kodowania zdobędą nowe umiejętności cyfrowe podczas naszego wydarzenia „ZAKODOWANY PIKNIK RODZINNY”, który odbędzie się 19 października (sobota) od godziny 14.00 do 17.00 w LUBITECE przy ul. Sportowej 3.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania (#CodeWeek2019), który w tym roku odbędzie się w dniach 5 – 20 października.

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa rywalizują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja odbywa się na terenie całej Europy. Jej misją jest poszerzanie kompetencji z obszaru programowania zarówno wśród profesjonalistów, jak i początkujących. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową czy robotyką. Idea jest prosta – zależy nam, aby w tę inicjatywę zaangażowało się możliwie najwięcej osób, niezależnie od tego w jakim są wieku i czym zajmują się w życiu.
Dziękujemy firmie SAP, organizacji Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe i TechSoup Polska.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu