„Mąż mojej żony” – spektakl teatralny dla dorosłych

„Mąż mojej żony” – spektakl teatralny dla dorosłych

23.10.2019 10:27
MDK
Czytanie treści strony dostępne

Miejski Dom Kultury zaprasza 4 grudnia na spektakl „Mąż mojej żony”. Dwóch aktorów na scenie, niesamowita intryga i… mnóstwo śmiechu!

Niejakiego Zeflika – Ślązaka krwi i kości – odwiedza przybysz z Warszawy, niejaki Edmund. Mężczyźni nie znają się wcale, lecz łączy ich – co okazuje się w trakcie wizyty – jakże istotna rzecz: kobieta. A dokładnie wspólna… żona Helena. Jak poradzą sobie z tym problemem? Czy w jego rozwiązaniu pomogą butelki wypitego alkoholu? Co wyniknie z niezwykłego spotkania?

Wszystkiego dowiecie się Państwo oglądając spektakl w reżyserii Henryka Adamka. Na scenie zobaczymy Dariusza Niebudka (znanego m.in. z występów estradowych oraz pracy w TVS Silesia, śląskich teatrów) oraz Dariusza Wiktorowicza (aktor, reżyser, autor sztuk dla dzieci i młodzieży).

Spektakl „Mąż mojej żony” gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, proponuje również odrobinę refleksji na temat kondycji współczesnego mężczyzny, jak i relacji damsko-męskich w dzisiejszym świecie. To ponad półtorej godziny dobrej zabawy i śmiechu! Tej komedii nie można przegapić!

Mąż mojej żony
Spektakl Formacji Artystycznej KANDYD 2
4 grudnia 2019 r. godz. 18:00

Bilety w cenie 29 zł do nabycia w kasie kina lub przez Internet (tutaj)

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu