Od przedszkola strzelam gola 2019

Od przedszkola strzelam gola 2019

23.10.2019 14:43
Czytanie treści strony dostępne

W sobotni poranek (19.10) Akademia Sportowa Lubliniec wraz z Przedszkolem Miejskim nr 8 oraz Szkołą Podstawową nr 4 w Lublińcu (przy dofinansowaniu Miasta Lubliniec) miały ogromną przyjemność gościć Lublinieckich Przedszkolaków na corocznym turnieju dedykowanym najmłodszym piłkarzom "Od przedszkola strzelam gola". 

Blisko 90 zawodników nie szczędziło sił by zdobywać gole dla swoich drużyn, a ich najwierniejsi kibice nie szczędzili gardeł. Liczne akcje nie pozwalały na chwilę wytchnienia naszym sędziom. Każdy zawodnik był zwycięzcą i został udekorowany złotym medalem, a kapitanowie drużyn odebrali puchary dla swoich przedszkoli. Oczywiście nie można zapomnieć o odważnych rodzicach, którzy wzięli udział w konkurencji strzałów do małej i większej bramki.

Wspaniała atmosfera, jedyni w swoim rodzaju uczestnicy i świetni kibice dali nam power do następnych działań. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji turnieju.

Galeria: Od przedszkola strzelam gola 2019

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu