Od przedszkola strzelam gola 2019

W sobotni poranek (19.10) Akademia Sportowa Lubliniec wraz z Przedszkolem Miejskim nr 8 oraz Szkołą Podstawową nr 4 w Lublińcu (przy dofinansowaniu Miasta Lubliniec) miały ogromną przyjemność gościć Lublinieckich Przedszkolaków na corocznym turnieju dedykowanym najmłodszym piłkarzom "Od przedszkola strzelam gola". 

Blisko 90 zawodników nie szczędziło sił by zdobywać gole dla swoich drużyn, a ich najwierniejsi kibice nie szczędzili gardeł. Liczne akcje nie pozwalały na chwilę wytchnienia naszym sędziom. Każdy zawodnik był zwycięzcą i został udekorowany złotym medalem, a kapitanowie drużyn odebrali puchary dla swoich przedszkoli. Oczywiście nie można zapomnieć o odważnych rodzicach, którzy wzięli udział w konkurencji strzałów do małej i większej bramki.

Wspaniała atmosfera, jedyni w swoim rodzaju uczestnicy i świetni kibice dali nam power do następnych działań. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji turnieju.

tagi:
2019-10-23 14:43:09

Galeria: Od przedszkola strzelam gola 2019

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x