Promocja tomiku wierszy Joanny Jamrozy

13 października 2019 r. w piękne niedzielne popołudnie Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy zorganizowała w Muzeum Pro Memoria Edith Stein promocję tomiku wierszy Joanny Jamrozy (Gerdes) pt. „Źródło nadziei”.

Jak mówi autorka poezja jest dla niej strumykiem słów, który pozwala opisać zwyczajną rzeczywistość w niezwykły sposób oraz inspiracją do stawania się lepszym człowiekiem. Spotkanie prowadził Edward Przebieracz – poeta, redaktor, a zarazem założyciel Wydawnictwa Św. Macieja Apostoła, które wydało wiersze Joanny Jamrozy. Całość uświetnił muzyczny występ poety - Mirosława Góreckiego. Teksty piosenek, wiersze i aforyzmy, które można znaleźć w tomiku, powstawały przez kilkanaście lat, ale długi czas przeleżały w szufladzie. Dopiero wsparcie rodziny i przyjaciół-literatów, a przede wszystkim ważne wydarzenie, jakim był ślub poetki zmobilizowało ją do wydania wspomnianego tomiku.

tagi:
2019-10-28 11:01:38 Joanna Brzezina Dyrektor MPBP w Lublińcu

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x