Rodzinne obchody Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim

Zaledwie kilka dni dzieli nas od Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim, 11 listopada o godzinie 11:00 na promenadzie stadionu rozpocznie się rodzinna impreza, w czasie której wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji. Całość wydarzenia jest bezpłatna.

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie wielka wystawa militariów, podczas której zobaczyć będzie można z bliska czołgi, pojazdy gąsienicowe, transportery opancerzone, armatę dywizyjną, wyrzutnię rakiet i wiele innych. Całość urozmaicać będą liczne atrakcje towarzyszące, w tym strzelnica laserowa i strefa wirtualnej rzeczywistości. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach imprezy, dla których przygotowano m.in. samochodziki elektryczne, kolejkę na torach, trampoliny czy dmuchaną ściankę wspinaczkową. Wydarzenie będzie także okazją do nabycia stadionowych gadżetów w atrakcyjnych cenach.

Podczas tegorocznych obchodów Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim nie zabraknie występów artystycznych. Na scenie na placu Europejskim pojawią się: Harcerski Zespół Artystyczny „Słoneczni”, Silesianie, tancerze ze szkoły tańca Good Mood, Cover Lover oraz FormaX. Gwiazdą wieczoru będą Sebastian Riedel & Cree.

11 listopada na Stadionie Śląskim będzie można również zobaczyć wyjątkową wystawę militariów przygotowaną przez Maksa, trzynastolatka cierpiącego na chorobę Niemanna i Picka typu C. Choroba ta wymaga podawania kosztownego leku, którego miesięczny zapas kosztuje ok. 25 tysięcy złotych. Pracownicy Stadionu Śląskiego przyłączyli się do specjalnej akcji wspierającej chłopca - w tym celu na oficjalnym profilu stadionu na Facebooku opublikowane zostały specjalne zdjęcia.
Impreza rozpocznie się już 11 listopada o godzinie 11:00, a jej zakończenie planowane jest na godzinę 17:00. Wejście będzie możliwe bramami nr 3, 4 i 5.

Wstęp na wydarzenie oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

tagi:
2019-11-07 13:37:12

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x