Rodzinne obchody Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim

Rodzinne obchody Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim

07.11.2019 13:37
Czytanie treści strony dostępne

Zaledwie kilka dni dzieli nas od Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim, 11 listopada o godzinie 11:00 na promenadzie stadionu rozpocznie się rodzinna impreza, w czasie której wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji. Całość wydarzenia jest bezpłatna.

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie wielka wystawa militariów, podczas której zobaczyć będzie można z bliska czołgi, pojazdy gąsienicowe, transportery opancerzone, armatę dywizyjną, wyrzutnię rakiet i wiele innych. Całość urozmaicać będą liczne atrakcje towarzyszące, w tym strzelnica laserowa i strefa wirtualnej rzeczywistości. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach imprezy, dla których przygotowano m.in. samochodziki elektryczne, kolejkę na torach, trampoliny czy dmuchaną ściankę wspinaczkową. Wydarzenie będzie także okazją do nabycia stadionowych gadżetów w atrakcyjnych cenach.

Podczas tegorocznych obchodów Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim nie zabraknie występów artystycznych. Na scenie na placu Europejskim pojawią się: Harcerski Zespół Artystyczny „Słoneczni”, Silesianie, tancerze ze szkoły tańca Good Mood, Cover Lover oraz FormaX. Gwiazdą wieczoru będą Sebastian Riedel & Cree.

11 listopada na Stadionie Śląskim będzie można również zobaczyć wyjątkową wystawę militariów przygotowaną przez Maksa, trzynastolatka cierpiącego na chorobę Niemanna i Picka typu C. Choroba ta wymaga podawania kosztownego leku, którego miesięczny zapas kosztuje ok. 25 tysięcy złotych. Pracownicy Stadionu Śląskiego przyłączyli się do specjalnej akcji wspierającej chłopca - w tym celu na oficjalnym profilu stadionu na Facebooku opublikowane zostały specjalne zdjęcia.
Impreza rozpocznie się już 11 listopada o godzinie 11:00, a jej zakończenie planowane jest na godzinę 17:00. Wejście będzie możliwe bramami nr 3, 4 i 5.

Wstęp na wydarzenie oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu