Spotkajmy się w Galerii!

W listopadowym kalendarzu Galerii pod Glinianym Aniołem pojawia się wiele okazji do spotkań: Kreatywni 60+, Akademia Kreatywności, Emdek po Japońsku. Propozycji jest dużo – warto wybrać coś dla siebie. Oto szczegóły.

Wszystkich wielbicieli japońskiej kultury, ale również tych, którzy lubią ciekawostki ze świata, zapraszamy na spotkanie z cyklu „Emdek po japońsku”. 22 listopada (17.30) prelekcję o tym, co łączy Polaków i Japończyków wygłosi Mirosław Błaszczak – były dyrektor Instytutu Polskiego w Tokio. Spotkanie wpisuje się w obchody 100-lecia dyplomatycznych stosunków naszych krajów.
Seniorów w ramach spotkań Kreatywni 60+ zapraszamy do Galerii 12 listopada. Specjalistki opowiedzą o tym, jak dbać o skórę zimą. Warto dowiedzieć się co nieco, zanim zaczną się srogie mrozy!

W Akademii Kreatywności czuć powiew świątecznych przygotowań. Na warsztatach uczestnicy będą tworzyć świąteczne kartki i wieńce. To rzeczy, którymi warto się zająć zanim wpadniemy w wir przygotowań. Warsztaty „Kartka świąteczna w pudełku” odbędą się 19 listopada o godz. 17.30. Koszt materiałów: 35 zł. Warsztaty „Wieniec bożonarodzeniowy” odbędą się 26 listopada o godz. 17.30. Koszt materiałów: 45 zł. Na te spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem.

tagi: Kultura, Galeria Pod Glinianym Aniołem, Lubliniec
2019-11-07 13:52:03 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x