Konferencja w SP2 - zaproszenie

Konferencja w SP2 - zaproszenie

11 listopada 2019, godz. 19:58
Szkoła Podstawowa nr 2 - Partner Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

W dniu 19 listopada (wtorek) o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu odbędzie się konferencja, na której zaprezentowane zostaną nowoczesne metody aktywizujące oparte na metodzie PBL/CBL łączące naukę z zabawą. Prelegentem konferencji będzie pracownik naukowy Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach dr n. med. Katarzyna Mocny – Pachońska.

W drugiej części konferencji uczestnicy projektu „A NEW APPROACH TO SCIENCE – nowe podejście do nauki”, podzielą się przykładami dobrych praktyk oraz przedstawią korzyści i rezultaty swojej pracy wynikające z uczestnictwa w wymianach międzynarodowych. Podczas spotkania wręczone zostaną certyfikaty i dokumenty Europass Mobilność poświadczające udział w szkoleniu zagranicznym.

Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, pracowników oświaty i inne osoby zainteresowane projektami europejskimi. Po konferencji będzie możliwość rozmowy z koordynatorami i uczestnikami projektu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu