Reklama Lubliniec Info

Konferencja w SP2 - zaproszenie

W dniu 19 listopada (wtorek) o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu odbędzie się konferencja, na której zaprezentowane zostaną nowoczesne metody aktywizujące oparte na metodzie PBL/CBL łączące naukę z zabawą. Prelegentem konferencji będzie pracownik naukowy Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach dr n. med. Katarzyna Mocny – Pachońska.

W drugiej części konferencji uczestnicy projektu „A NEW APPROACH TO SCIENCE – nowe podejście do nauki”, podzielą się przykładami dobrych praktyk oraz przedstawią korzyści i rezultaty swojej pracy wynikające z uczestnictwa w wymianach międzynarodowych. Podczas spotkania wręczone zostaną certyfikaty i dokumenty Europass Mobilność poświadczające udział w szkoleniu zagranicznym.

Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, pracowników oświaty i inne osoby zainteresowane projektami europejskimi. Po konferencji będzie możliwość rozmowy z koordynatorami i uczestnikami projektu.

tagi: Lubliniec, Szkoła Podstawowa nr 2
2019-11-11 19:58:32 Szkoła Podstawowa nr 2 - Partner Lubliniec.Info

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x