Reklama Lubliniec Info

Policja otrzymała nowy radiowóz

W Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu odbyło się przekazanie nowego radiowozu. Oznakowany pojazd marki Kia Sportage został zakupiony dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Lublińcu oraz Wójtów i Radnych gmin Koszęcin, Pawonków, Woźniki, Boronów i Herby. Nowy nabytek trafi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec, którego funkcjonariusze pełnią służbę na drogach całego powiatu lublinieckiego.


Do przekazania radiowozu doszło dzisiaj na terenie lublinieckiej komendy. Starosta lubliniecki w obecności samorządowców przekazał kluczyki policjantom podkreślając, że jest to kolejne wspólne przedsięwzięcie, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu lublinieckiego. Nowo pozyskany radiowóz to dobrze wyposażony pojazd typu SUV, który będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy „drogówki” w codziennej słuzbie na drógach powiatu lublinieckiego. Na zakończenie Komendant Powiatowy podinsp. Dariusz Kiedrzyn złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu Staroście lublinieckiemu i obecnym samorządowcom, a także wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę.

tagi: Policja, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-11-14 13:45:10 KPP Lubliniec

Galeria: Policja ma nowy radiowóz

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x