Policja otrzymała nowy radiowóz

Policja otrzymała nowy radiowóz

14 listopada 2019, godz. 13:45
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu odbyło się przekazanie nowego radiowozu. Oznakowany pojazd marki Kia Sportage został zakupiony dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Lublińcu oraz Wójtów i Radnych gmin Koszęcin, Pawonków, Woźniki, Boronów i Herby. Nowy nabytek trafi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec, którego funkcjonariusze pełnią służbę na drogach całego powiatu lublinieckiego.


Do przekazania radiowozu doszło dzisiaj na terenie lublinieckiej komendy. Starosta lubliniecki w obecności samorządowców przekazał kluczyki policjantom podkreślając, że jest to kolejne wspólne przedsięwzięcie, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu lublinieckiego. Nowo pozyskany radiowóz to dobrze wyposażony pojazd typu SUV, który będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy „drogówki” w codziennej słuzbie na drógach powiatu lublinieckiego. Na zakończenie Komendant Powiatowy podinsp. Dariusz Kiedrzyn złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu Staroście lublinieckiemu i obecnym samorządowcom, a także wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę.

Galeria: Policja ma nowy radiowóz

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu