Premiera książki z wyprawy NINIWA Team wokół Europy

Premiera książki z wyprawy NINIWA Team wokół Europy

18 listopada 2019, godz. 10:04
Udostępnij: Kopiuj link

Po zakończonym sezonie rowerowym, w Lublińcu odbędzie się premiera książki pt. „Akcja Ratunkowa. Ostatnie Okrążenie 2”. Rowerzyści NINIWA Team opowiedzą o podróży na wchód, południe, zachód i północ. 12 krajów, biedny wschód i bogaty zachód, 40 uczestników, historie, które na co dzień po prostu się nie wydarzają.

Pościgi, wypadki, ulewy, zachody słońca, piękne górskie widoki, cuda i niezwykłe zdarzenia. Można by pisać co dzieje się na wyprawach, ale to materiał nawet na film. Jednak nawet film nie odda rzeczywistości wypraw tak dobrze jak spotkanie z człowiekiem.

Po zakończeniu głównej części można oczywiście “złapać” kogoś z wyprawowiczów i wyprawowiczek, żeby o wszystkim dokładnie porozmawiać i uzyskać najlepsze informacje z pierwszej ręki. Dla spragnionych szczegółowej relacji dzień po dniu do kupienia będzie premierowa książka.

Premiera książki:

23 listopada 2019 godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wstęp wolny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu