Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji

Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji

19.11.2019 9:11
Czytanie treści strony dostępne

Już 28 listopada wielbiciele artystów związanych ze Śląskiem będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców na scenie MDK! W Lublińcu pojawią się artyści dobrze znani z Telewizji i rozgłośni radiowych: Jacek Silski, Beata Mańkowska, Brygida i Robert Łukowscy, De Silvers. Całość koncertu poprowadzi barwny aktor, prezenter telewizyjny – Eugeniusz Witek Geno.

Jacek Silski

Śląski Słowik solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie. Artysta występował z takimi wykonawcami jak: Julio Iglesias, Karel Gott, Gina T., Iri Korn, Boney M., ABBA, Goran Karan, Frank Galan, Francesco Napoli, In-grid, Goombay Dance Band, Kate Ryan, Edward Simoni oraz z całą czołówką polskiej estrady: Kombi, Golec Orkiestra, Maryla Rodowicz. Do prestiżowych osiągnięć Jacka Silskiego należy zaliczyć wspólny występ z Julio Iglesiasem w Music Teatret Veilew Danii oraz występy z wirtuozem skrzypiec –Vadimem Brodskim.

Beata Mańkowska

Znana wcześniej tylko z recitali muzyki klasycznej, postanowiła wejść na śląski rynek z utworami rozrywkowymi, pisząc do nich swoje autorskie teksty. Muzykę i aranżację tworzy Adam Kłos – gitarzysta zespołu „Piersi”. W tej dziedzinie muzycznej odnosi swoje sukcesy. W lutym 2017 r. otrzymała II miejsce w Plebiscycie na Śląski Szlagier Roku 2016 Radia Fest. 10 grudnia 2017 r. podczas „Świątecznej Gali Volksmusik” w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Beata odebrała kolejną prestiżową nagrodę Złoty Laur za Przebój Roku 2017 w kategorii pop za utwór „Splecione dłonie”.

Brygida i Robert Łukowscy
To najpopularniejsze małżeństwo na Śląsku, które od 2000 roku podbija z sukcesami scenę muzyczną. Piosenki emitowane są w większości stacjach radiowych i telewizyjnych. Ich występy zawsze na długo pozostają w pamięci poprzez doskonały kontakt z publicznością.

De Silvers

Założycielem zespołu jest Aleksander Pietrek – znany muzyk, aranżer i kompozytor dzięki któremu utwory mają niepowtarzalne i doskonałe brzmienie. Nazwa wymyśliła wokalistka – Sylwia Grzywa, która dba o wizerunek całego zespołu, a jej głos nadaje piosenkom ciekawy charakter. Ich piosenki bardzo często można oglądać i słuchać w stacjach telewizyjnych i radiowych na Śląsku.

Całość koncertu uatrakcyjni muzyczną niespodzianką Eugeniusz Witek Geno.

Koncert odbędzie się 28 listopada 2019 r. w MDK Lubliniec o godz. 18:00
Bilety w cenie 55 zł do nabycia w kasie kina (od godziny 15.00) lub za pośrednictwem strony internetowej (tutaj)

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu