Reklama Lubliniec Info

Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji

Już 28 listopada wielbiciele artystów związanych ze Śląskiem będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców na scenie MDK! W Lublińcu pojawią się artyści dobrze znani z Telewizji i rozgłośni radiowych: Jacek Silski, Beata Mańkowska, Brygida i Robert Łukowscy, De Silvers. Całość koncertu poprowadzi barwny aktor, prezenter telewizyjny – Eugeniusz Witek Geno.

Jacek Silski

Śląski Słowik solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie. Artysta występował z takimi wykonawcami jak: Julio Iglesias, Karel Gott, Gina T., Iri Korn, Boney M., ABBA, Goran Karan, Frank Galan, Francesco Napoli, In-grid, Goombay Dance Band, Kate Ryan, Edward Simoni oraz z całą czołówką polskiej estrady: Kombi, Golec Orkiestra, Maryla Rodowicz. Do prestiżowych osiągnięć Jacka Silskiego należy zaliczyć wspólny występ z Julio Iglesiasem w Music Teatret Veilew Danii oraz występy z wirtuozem skrzypiec –Vadimem Brodskim.

Beata Mańkowska

Znana wcześniej tylko z recitali muzyki klasycznej, postanowiła wejść na śląski rynek z utworami rozrywkowymi, pisząc do nich swoje autorskie teksty. Muzykę i aranżację tworzy Adam Kłos – gitarzysta zespołu „Piersi”. W tej dziedzinie muzycznej odnosi swoje sukcesy. W lutym 2017 r. otrzymała II miejsce w Plebiscycie na Śląski Szlagier Roku 2016 Radia Fest. 10 grudnia 2017 r. podczas „Świątecznej Gali Volksmusik” w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Beata odebrała kolejną prestiżową nagrodę Złoty Laur za Przebój Roku 2017 w kategorii pop za utwór „Splecione dłonie”.

Brygida i Robert Łukowscy
To najpopularniejsze małżeństwo na Śląsku, które od 2000 roku podbija z sukcesami scenę muzyczną. Piosenki emitowane są w większości stacjach radiowych i telewizyjnych. Ich występy zawsze na długo pozostają w pamięci poprzez doskonały kontakt z publicznością.

De Silvers

Założycielem zespołu jest Aleksander Pietrek – znany muzyk, aranżer i kompozytor dzięki któremu utwory mają niepowtarzalne i doskonałe brzmienie. Nazwa wymyśliła wokalistka – Sylwia Grzywa, która dba o wizerunek całego zespołu, a jej głos nadaje piosenkom ciekawy charakter. Ich piosenki bardzo często można oglądać i słuchać w stacjach telewizyjnych i radiowych na Śląsku.

Całość koncertu uatrakcyjni muzyczną niespodzianką Eugeniusz Witek Geno.

Koncert odbędzie się 28 listopada 2019 r. w MDK Lubliniec o godz. 18:00
Bilety w cenie 55 zł do nabycia w kasie kina (od godziny 15.00) lub za pośrednictwem strony internetowej (tutaj)

tagi: Koncert, Lubliniec
2019-11-19 09:11:18

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x