Dzielnicowi odzyskali trzy skradzione rowery

Lublinieccy dzielnicowi zatrzymali dwóch sprawców kradzieży rowerów. Jak ustalono, mężczyźni na terenie Lublińca dokonali trzech kradzieży rowerów. Policjantom udało się odzyskać skradzione jednoślady, które już wróciły do właścicieli.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na ulicy Szarych Szeregów w Lublińcu, gdzie pełniący służbę na terenie miasta dzielnicowi z KPP Lubliniec sierż.szt. Maciej Praski oraz st.sierż. Dominik Brzozowski zatrzymali dwóch młodych mężczyzn poruszających się na rowerach bez świateł. Za poruszanie się po drodze bez wymaganego przepisami oświetlenia obaj 18-latkowie zostali ukarani mandatami, a dodatkowo w czasie kontroli okazało się, że jednoślady, którymi się poruszali pochodzą z kradzieży na terenie Lublińca. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do lublinieckiej komendy, gdzie przyznali się łącznie do trzech kradzieży. Mundurowi odzyskali skradzione jednoślady, które wróciły do swoich właścicieli, natomiast sprawcy zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Lublińcu, gdzie prokurator zastosował wobec obu środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi im teraz do 5 lat więzienia.

tagi: Policja, Lubliniec
2019-11-22 08:37:06 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x