Warsztaty rodzinne - Robótki na paluszkach

Czego potrzeba, by zrobić świąteczną girlandę? Sznurka i…paluszków! Paluszków mamy, taty, dziecka, babci, paluszków małych i dużych!

Zapraszamy na Robótki na paluszkach // rodzinne warsztaty! Pod okiem instruktorki – Basi Palewicz – uczestnicy poznają prosty ścieg, do którego nie trzeba drutów, szydełka, a tylko i wyłącznie naszych dłoni. Tutaj nie liczy się doświadczenie czy wiek, tylko chęci!

3 grudnia 2019 r. godzina 17:30, Galeria pod Glinianym Aniołem. Warsztaty są darmowe, jednak obowiązują zapisy – oczywiście w Galerii pod Glinianym Aniołem, osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88), po godzinie 15.00.

W czasie warsztatów będzie również możliwość zakupu książki „Robótki na paluszkach”, której autorką jest Basia Palewicz. Książka będzie dostępna z autografem, a może nawet w specjalnych zestawach z włóczką – doskonały prezent dla małych i dużych.

tagi: Kultura, Galeria Pod Glinianym Aniołem, Lubliniec
2019-11-22 08:47:08 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x