Warsztaty rodzinne - Robótki na paluszkach

Warsztaty rodzinne - Robótki na paluszkach

22.11.2019 8:47
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Czego potrzeba, by zrobić świąteczną girlandę? Sznurka i…paluszków! Paluszków mamy, taty, dziecka, babci, paluszków małych i dużych!

Zapraszamy na Robótki na paluszkach // rodzinne warsztaty! Pod okiem instruktorki – Basi Palewicz – uczestnicy poznają prosty ścieg, do którego nie trzeba drutów, szydełka, a tylko i wyłącznie naszych dłoni. Tutaj nie liczy się doświadczenie czy wiek, tylko chęci!

3 grudnia 2019 r. godzina 17:30, Galeria pod Glinianym Aniołem. Warsztaty są darmowe, jednak obowiązują zapisy – oczywiście w Galerii pod Glinianym Aniołem, osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88), po godzinie 15.00.

W czasie warsztatów będzie również możliwość zakupu książki „Robótki na paluszkach”, której autorką jest Basia Palewicz. Książka będzie dostępna z autografem, a może nawet w specjalnych zestawach z włóczką – doskonały prezent dla małych i dużych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu